bugün

genelde izmirli kız tanımına uyarlar. güzellik dışında.
tanıdığım bütün alevi kızlarının burnu hokka gibi beyaz tenli nur gibiler oysa.
eğlenilesi kızlardır
kadın erkek eşitliğine, aile içi demokrasiye inanan ebeveynleri sayesinde demokrat ve özgür bireyler olarak yetişirler. bu yüzden her birinin ayrı ayrı şahsiyetleri vardır. asla kategorize edilemezler.

bunlardan biri de benim.
cana yakın, güzel kızlardır.
türkiye'nin rengidirler, sünniler de türkiye'nin rengidir. türkiye'nin güzelliği; uyum içinde birarada olan, yüzyıllardan süzülüp gelen dostluğu, misafirperverliği, merhameti, saygıyı, sevgiyi, beraberce yenen ekmeği paylaşan renkleridir.
daha önce yazdığım iki entrynin de "entry hakaret, küfür, ağır derece argo içermemelidir." ve "diğer sözlük yazarları ile polemik/tartışma konusu olabilecek entryler silinir." gerekçeleriyle silinmiş.

ilk entrym şuydu.

güzel kızlardır. saçları genelde düzdür ve bellerine hatta götlerine kadar uzanır. genelde dar bir body tarzı bişey veya askılı giyerler. genelde rengi kırmızıdır bunun. sonra siyah bi taytımsı bişey veya eşofman giyerler. bu ikili çok seksi gösterir kendilerini. çoğunlukla samimidirler. bir sünni olarak(ki biz niye sünniyiz amk. müslümanım lan işte) samimi bulurum kendilerini. en yakın dostum tarife uyan bir alevi kızıdır. bugüne kadar bir kez olsun alevi-sünni tartışmasına girmedik, sen üstünsün ben üstünüm saçmalığına girmedik. severim kendisini ve onun indinde tüm alevi kızlarını.

alevi erkeklerini kızları kadar samimi bulmuyorum açıkçası

edit:alevi erkekleri eksilemiş heralde. sizi de seviyorum olum, kimseye düşmanlığım yok benim.

diğer entrymse şuydu.

kalbimden söküp atamadığım kızın dahil olduğu gruptur. (bkz: ah gurbet zalım gurbet ağlatursun adami)

alevilere karş bir düşmanlığım yok ki abi benim. derdiniz ne ki bunu bile siliyorsunuz. öbür tarafta ortalığın amınakoyuyor adam, gıkını çıkarmıyor moderasyonumsular.
orospu döllerine dert olmuş kızlardır. böyle veledi zinaları sözlükte neden barındırırlar anlamam. hayır yani ananız bu kadar mı ucuz?
kısa boy, beyaz ten, uzun-düz-kalın telli saçlar ki genelde kestane tonlarındadır, renkli göz, al yanak.
Kimisi cok bakimsizdir ama guzelide guzeldir simdi.
izmir kızlarıyla aynıdırlar.

görsel

görsel
doğumdan sonra vücutları bozulan kızlardır..
iyi kızlardır hoş kızlardır da... bana hep kokanları, nadiren banyo yapanları denk geldi hep.
Genelde büyük memeli olurlar.
çok iyi bağlama çalarlar. çok iyi türkü söylerler. evet!
Oyunu hdp'ye atmayanların hepsi, dünya ahiret bacım, atanlarınsa canı cehenneme. Klasik Türk kızlarıdır.
tipsiz çirkin erken yaşlanan kızlardır.
gayet güzeldirler. beğenmeyen siktirsin gitsin.
Samimi cana yakın eğlencelilerdir.
milli iradeye saygı duyan kardeşlerimizin uzak durması gereken kızlardır. bakınız çok enteresan ama doğru. evet.
pekte güzel olmayan kızlardır.
uzak durulmalıdırlar.
orta doğu ülkesi olmak yolunda ilerleyen akp'li hüloğların mezhep savaşlarını arzuladıklarını gösteren başlıktır, yıllarca yaptığınız katliam netecisinde kürtler çıldırdı sıra alevilerde, sonra aynı olay sekülerle yapılacak ve Hoş geldin iç savaş.

yıllarca ona buna bölücü diye sallayan tayfa bölücünün kralıdır.
eski nesil, yani analarımız babalarımız dedelerimiz cahillerdi. şimdi ki nesil ise belki entelektüel olarak bir adım önde (buna da pek katılmıyorum aslında) ama şu eksik; izan vicdan haya namus karakter. ama cahil atalarımız da bu erdemlerin tümü mevcuttu.

yazık ulan. utanmadan arlanmadan neler yazmışsınız insanların hakkında. yok ehli sünnet değilmiş yok bilmem neymiş. ulan her tarafın ehli sünnet olsa ne yazar. ben senin gibi adamla bırak aynı cennete girmeyi trene bile binmem.

namus bu kadar ucuz bir şey mi lan? bu kadar mı yoksunsunuz edepten, insanlıktan.

tüh sizin o sikik suratlarınıza.
sivaslı çerkes kızını kapsamayan kümedir.
ekle 1: en güzelleri turhallılardır.
uzun boylu, uzun parlak siyah saçlı olurlar.
ekle2: nedne eksilendik anlamadım. seni ben eksilemedim, hadise de çerkes.
http://www.nartajans.net/...nemde_babamda_cerkes.html
güncel Önemli Başlıklar