bugün

sürekli badeci şehten dem vuran alevi güruhun ne söyleyeceği merak edilen rezaletin daniskası hadisesidir. su uyur frank uyumaz er geç enseler. evet..

--spoiler--
Tunceli'de Alevi Dedesi zihinsel engelli bir kıza fiziksel tacizde bulundu. Sapık alevi dedesi tutuklandı. Kendisini şifacı olarak tanıtan ve iBB Başkanı Ekrem imamoğlu'nun arkadaşı olduğu iddia edilen Alevi dedesi CHP'li Hasan Vural'ın zihinsel engelli bir kıza cinsel tacizde bulunduğu görüntüler ortaya çıktı. Bu görüntülerin ardından sapık şahıs tutuklandı.

--spoiler--

https://www.iscihaber.net...l,-engelli%20kızı%20taciz
yok ebenin ali sami.
alevinin yapması sünniyi rahatlatmış. allah belanızı versin , şerefsizliğin mezhebi mi olur !
ister Alevi ister Sünni.en ağır cezayı alsın.
Sikerler öyle dedeyi bağrımıza basacak halimiz yok.
Şüphesiz ki dindoş değiliz biz.
görsel
Sapkınlığın mezhebi olmaz ve din adamlarında daha çok görülür.
Din adamlarının hiçbirini sevmem, dini mezhebi fark etmez.
--spoiler--
ibb başkanı ekrem imamoğlu'nun arkadaşı olduğu iddia edilen
--spoiler--

şu kalıp size neyi hatırlatıyor? bana bir şey hatırlattı ama tam da çıkaramadım. hani bir şey taktikleri falan diyorduk ya. neydi hatırlayamadım.
Bu haber eskidi ya. Dinle uzaktan yakından bağlantısı olan her şeyh bu potansiyeli taşıyor demek ki. Ateistler olarak biz doğru yoldayız.
Sapık sapıktır bunun dini mezhebi yoktur. Karşımıza sapık olarak ogrencisini taciz eden öğretmen de çıkıyor, hastasini taciz eden doktor da, avukat, savcı farketmiyor.
e o da dinci değil mi sonuçta? onlar bir kereden bir şey olmaz demezler ama bence...
frank bu konularda hassas olduğu için saat on ikiyi geçince başlığı tekrar uplamış.

(bkz: ensar vakfında 45 çocuğa tecavüz edilmesi)
(bkz: kuran kursunda 5 çocuğun taciz edilmesi)

istersen yüzlerce daha var, yazarım da uplarsın...
Üzüldüğüm , kızdığım ama şaşırmadığım olaydır. Aleviler çok içki içtiklerinden bu tip sapıklıkların yanında aynı evde ensest ilişki gibi durumlarda çok yaşanıyormuş, eve sarhoş gelen alevi babası öz kızına hallenebiliyor ... alkol kullanımı bu tarikat yada mezhebimsi oluşumu çok olumsuz etkiliyor içmeyin lütfen ...
her yerde ortaya çıkan zındık71 arbutus onediyo bunediyo alevilerin ses çıkarmaması hadisesidir. noldu lan nefesiniz kesildi he.

tanım (bkz: şifacı dede)
Sapığın dinlisi dinsizi olmaz da, sürekli müslümanlar sapık algısı yapılıyor.

Hatta bir şarkıcı mıydı neydi imam Hatiplilere sapık demişti.

Yeter artık.

Evet sonuçta sapık her yerde her ortamda karşımıza çıkabilir.

Görüldüğü gibi.
Kim olursa olsun bu insanlık suçunu işleyenler cezalandırılmalıdır.
sapıklıkta mezhep ayrımı yapamazsın kardeşim.

ha bir tarikatta olsaydı o zaman başka tabi istediğin hakareti yapabilirdin ama alevilere laf söyleyemezsin. dededen cehapeliyiz.
türkülerinde ben harama el uzatmam diyen dedelerin son skandallarından biridir. evet..
birtakım alevi arkadaşların yorumları çok komiktir. bu münferit bir olaydır demekle bir kereden bir şey olmaz demek aynı derecede aptallıktır.
Sünnilere her fırsatta ahlak üzerinden sataşan, ahlak 7/24 farz diyerek kendini çok üstün zanneden alevilerin Ne düşündüğünü merak ettiğim konu.
förtlek gözlü kemoların islami tarikatları takip edip alevi dedelerinin yaptıklarını görmezden gelmeleri hadisesidir.

bu olayı unuttum sanmayın her an her saniye bunu förtlek gözlerinize sokucamn.
işte yukarda bir kahpe görüyorsunuz.

Geçen bana ne kahpeliği mi gördü acaba diyordu.

işte böyle bir kahpesin sen.

Senin tek derdin onlardansa söveyim, bizdense koruyayım.

Böyle bir kahpesin sen!
yukarıdaki, kahpede kendi ideolojisine ters yazıldığı an tıpkı kartoncu gibi ortaya çıkar. kahpenin önde bayrak sallayanı sensin sana hesap mı vercem lan nasıl yazacamı. işine gelmiyorsa eksile geç.

şu yazıya istinaden (#46038786) kahpe yazılmıştır.
Aleviyse etmemiştir len aq. Ensar vakfı len aq.

Cehapeye oy veren hiç suç işler mi len aq.
Temamen uydurma, fasa fişi haberdir. Sahleb ikram etmiş dedem sadecene. Alevi arkadaslarim da var benim ayricana, çok iyi insanlar. Hiçbirinden kötülük görmedim, kaldı ki dedeleri ziyinsel engelli bir kızı taciz etsin. Hee kurultay otobüsünde erkek çocuğunu sarhoş edip badeleyen yöneticimiz de oldu ama o istisna nonoşum. Tayyib istifa111???###₺₺₺