bugün

tunceli yöresinden bazı insanların sahip olduğu kimliktir. dehşet birşey.
düşünsenize bir, ne denli bize benzeyen bir insandır...

hümanist olmak gerek tabii ... *
(bkz: 4 in 1)
bir insan alevi olup aynı zamanda nasıl ateist olabilir, bu cidden büyük bir sorunsaldır.
(bkz: 3k)
(bkz: kürt kızılbaş komünist)
kimlik olarak, sözde alevi; özde ateist ve komünisttir.
bozkurt işareti yapan kürttür. hem alevi hem ateistse neden olmasın.
Yok anasının nikahı dır.
(bkz: aleviler siksin seni yeter artık)
(bkz: kürtçe konuşan alevileri kürt sanmak)
ermenidir.
insandır.
Biraz düşünün bi insan hem belli bir dine ya da mezhebe (Alevilik) inanıp hem de nasıl ateist olur.
sevmediği şeyleri tek başlık altında toplayan moron sıçmalaması;

ellerinden gelse daha geniş çaplısını da yapar bu tip moronlar:
alevi komunist kemalist darwinist ateist solcu orospu gay pezevenk piç dinsiz götveren ermeni fransız ingiliz sırp kürt.
(bkz: sabetay sevi)
fındık beyinli bir şahsiyetin ipe sapa gelmez bir tespitidir. ne demek "alevi ateist" alevi insan müslümandır. nasıl hem müslüman hem ateist olunabiliyor bre geri zekalı? bu tip tespitler yapıyorsan eğer birazcık bilgi sahibi olman gerekmezmi? kuşkafalı hemzemin geçit !...
izmirlidir de.
Nasıl aynı anda alevi ve ateist olduğunu anlamadığım arkadaştır. Ulan alevilik islamın bi mezhebi değil mi?
ulan bir insan aleviyse nasıl ateist olsun, * daha da beteri alevi ise nasıl kürt olsun. kürt alevi olmaz, kendini kürt sanan alevi olabiliyor ama. yılların asimilasyonu işte...
(bkz: ermeni)
alevilik iddia eden fakat yanından bile geçmeyen ermeni kökenli, kürt kimliği altına gizlenmiş vatandaştır.
hem alevi hem ateist nasıl olunuyor lan diye düşündürten olaydır. alevi dediğin allah'a inanır benim bildiğim.
içinde bulunduğum garip grup ama ben ateyizzz olunca aleviliğide bıraktım otomatik. (evet dedem tuncelli)
iktidar tarafından ötekileştirilenler(kürt derken pkk karşıtı kürt). içinden nefret dolu bireyler gelecek, bu iktidar gittiğinde arkasında bıraktıklarını temizler gibi yapacak, ama beceremeyecek. ardından eski iktidarın döneminde kendine uygulanan zulmü yine eski iktidarın destekçisine uygulayacak. tıpkı şimdi olan gibi, geçmişte oldu, ileride olacak...
(bkz: allah başka dert vermesin)
evlere şenliktir...
güncel Önemli Başlıklar