bugün

(bkz: trollük ile orospu çocukluğu arasındaki ince çizgi)
çizgiyi aşmış bu velet.
edit: sivaslı bir alevi olduğumu unutmuşum ya. Böyle sikindirik tiplere ne desen boş.
Alevi insanları ağzınıza alarak iyi bir bok yediğinizi zannediyorsunuz ya.

Mide bulandırıcısınız. insanların acılarıyla dalga geçmeyin. Madımak, maraş, Çorum insanlığımızdan utanmamız gereken katliamlardır, yapmayın.
(bkz: yavan mizah anlayışı)

insanların yakılarak öldüğü bir olayla alay edecek kadar zavallıların iğrenç mizah denemesidir. böyle şeyleri alay konusu yapmak insanlığın öldüğü, insanlıkdışılığın ortalığı sardığı noktadır.
https://www.youtube.com/watch?v=27JSCOulfgA mizah anlayışını buradan alan çok kaliteli komik bir durumdur.
ayrıca aziz nesini yakmak isteyip yakamadılar diye biliyorum ben. adam ateist çünkü ateiste ateş işlememiş.

edit: bu yazıdan alevilere hakaret çıkaran ağır maldır. ben aziz nesini çok seven biriyim ve islami terörün ne olduğunu da iyi bilen biriyim. siz aleviler bunu tam olarak anlamışsınızdr anlayın diye video attım ve aynı allah a inanıyorsunuz diye belki gülersiniz diye düşündüm.
lanet olası lanetler.
SONRA SÖVÜNCE NiYE SÖVÜYON DEDiRTEN BAŞLIKTIR , bu başlıkla sadece çıktığın deliğin hakkını verirsin , adilik şerefsizlik her şey var burda , bu başlığı açan feto cudur , teröristtir , sen bunu açarsan yarın bir gün biri de kalkar erzurum başbağlar da ölenlerin acısı üzerinden salak saçma konuşur , bunu yapmak şerefsizliktir.
mum ışığında yapılırsa büyük felaketlere sebep olabilir. kazara mum sönerse birbirinizin üstüne düşebilirsiniz.
ikiyüzlü ve kaypak moderasyonun işlem yapması gereken başlıktır. *
Bu entryi girmesine neden olur

görsel