bugün

Internette ve ya şurada burada numaralarının sık sık gezmesi. Ayrıca kızıl saça sahip olmaları.
yanıyorlardır.
yaşlandıklarında sonuna nene, babaanne, anneanne gibi kelimeler getirilince bir garip olacaktır.
sarışın olurlar,
her gün farklı mekanda takılırlar,
sevgili değiştirmek en sevdikleri hobileridir.
fake olmaları.
bi çoğunun konsomatris olması.
sahneye çıkmalarıdır.
asıl isimleri farklı olmaları. isimleri farklı değil. asıl isimleri farklı. üff neyse ya.
sadece bir tane alev tanıdım o da ilkokulda dershane de ki tarih hocamdı. kızıl saçlı çok güzel bir kadındı. ulan keşke büyük olsam evlenirdim bununla diye az iç geçirmedim. kadın adeta yok olmuş ortadan hiç bir sosyal medya hesabı yok. neyse burdan teşekkürlerimi sunarım kendisine. tarihi bu kadın sevdirmişti bana.
ters olmalarıdır. bugüne kadar iki alev ile tanışma fırsatım oldu. hani derler ya sıcakkanlı insan diye, zerre sıcakkanlı değillerdi. belki bir gün gerçekten cana yakın bir alev tanırım ancak o zamana kadar yorumum budur.
alevi olmalarıdır.

Evet efendim, başlığı terk ediyorum.
Bir özeleştiri olarak;
(bkz: neden mizah)
Mutlaka kızıl saçlı ve kışları beyaz tenli, yazları ise yer yer kıvrak tenli görülürler. içmeyi pek severler. Genellikle anne ve babası o daha çok küçükken ayrılmıştır ve Alev tek başına yaşıyordur. Taksim istiklalde bol bol check-in yapmıştır.
Gercek isimlerinin ayse fatma olması.
Alevi olurlar.

Tamam lan vurmayın espirik yaptım.