1. 1.
  statü, kariyer, iş, zenginlik düzeyi v.b koşullar ne olursa olsun her düzeyden yontulmamış ayıların yaptığı ve bir erkek olarak beni bile tiksindiren vaziyeti husus. ulan bu hareketi kim sıradanlaştırdıysa bakıyorum artık günden güne sanki saçını kaşımak kadar doğal bir vaziyet almış bulunuyor toplum hayatında. daha bu gün bankada bireysel müşteri temsilcimle konuşuyorum adam dalgayla oynuyor. çıktım şirkete toplantıdayız hanımlarda var genel müdür tombala çekiyor ya arkadaş ben mi garibim de milletin içinde yapamıyorum anlamıyorum ki. millet yaparken ben utanıp, kızarıyorum. hadi eğitimsiz, görgüsüz adamlar yapsa bi kılıf bulup bak işte olmaz ki diyeceksin eğitim her hususta şart falan bişeler uyduracaksında ama arkadaş her düzeyden insanın eli zikinde, ne var bu kadar yoklayacak şimdi bu dallamalar millet içinde bu kadar aletle fiziksel ve duygusal bağlıysa eve gidince napıyolar el zikten ayrılmıyordor heralde.
  2 -1 ... gaelgarciabernal
 2. 2.
  (bkz: noter huzurunda çekiliş)
  4 ... minder amiri
 3. 3.
  bu malların hiç utanması arlanması yoktur. kalabalık ortam onlar için fark etmez tombalayı. ya pantolonun cebinden yada dış tarafından insanların yüzüne bakarak hiç sıkılmadan avuçlarıyla oynarlar. birisi bana bakar görür ayıp olur diye hiç çekinceleride yoktur, magandanın değişik modeli.
  2 ... dedektif
 4. 4.
  yahu bunu marifetmiş gibi kadınların gözünün içine bakarak yapan tipler var. ne sanıyor yani kadın bunu bu halde görünce aşka mı gelecek. düşünüyorum da etkilenecek yokluk çeken kadınlarda yok değil. yuh be.
  ... interesting ending