bugün

Birkaç gün önce casablanka dan getirttiği faslı ablanın aldığı kozmetik ürünleri ağlayarak sızlayarak iade eden, çeteler tarafından mağdur edildiğini iddia eden 70 lik amcadır. Kadın aldığı Ürünlerin çoğunu ve değerli bazı şeyleri valizine koyup evden kaçmış, geride kalan birkaç kozmetik ürünün de iadesini aldım. iki gündür yemek bile yemiyorum perişan oldum kızım, allah belâlarını versin bu pezevenklerin diyerek terk etti dükkanı..
dinazorus mu la o moruk?

not: hani şu ofmof dolaylarından...
--spoiler--
kardeşim ne başlığından ne entryinden hiç bir şey anlaşılmıyooooor.
ne saçmalıyorsun sen amk.
anlaşılmaz garip aptal bir başlıktır.
--spoiler--
anlatayım:
1-olay birkaç gün önce olmuş. 2-olayın kişisi 70 yaşlarında. 3- kozmetik iadesi sırasında maduriyetini kozmetik elemanına özetler: pezevenklik yapan bir çetenin casablanka dan getirttiği faslı bir kadın tarafından dolandırılmıştır. 3- faslı dam giderken ne var ne yok götürmüştür ve dam budalası emmi geriye ne kaldıysa kurtarma derdindedir.

not: hala anlamadıysan sıkıntın büyük demektir.
Ehehe iyi olmuş aq moruğu.

Torunu para istese vermez.
ben de gelecegim bana da anlatsin.
70 lik dede fasli kadini pezevenklerin elinden mi almis.
sonra bunu yakalayip kalici ruj mu surmusler. dede neden agliyor.
70 yaşında ne işin var fas'lı kadınla falan. Üzülemiyorum bunlara da. Evleneceksen burada evlen memleketimin insanı dolandırsın bari. Evet.
Faslı kadın kozmetik dükkanı olan dededen aldığı ürünleri kullanıp iade etmiş. Anlaşılmayacak ne var bunda.
güncel Önemli Başlıklar