bugün

kişiyi boş vermenize delalet eder.
Aldatılan için üzücü durum.
çok da acı veren bir şey değil.

20 kere aldatılan biri olarak söylüyorum.
bir baltaya sap olamadim.

Oha

Daha önce söylememişti sanki.

Engellemiş mi ne yapmış merak ettim.
Olur grup yaparız.
Çok da acı veren bir şey değil.

20 kere aldatılan biri olarak söylüyorum.
Üzülmen bile hata şuan. Nasıl bi boktan kurtulduğunun farkında mısın?
Ah ah hiç aldatıldığımı düşünmedim aklıma bile gelmez. Çünkü ne kadar da terk edilsem de bunu asla ve asla düşünmem yapmaz. Güvenim tam. Senin başına gelen şey çok acıklı. Sana yapılan onursuzluk, ahlaksızlık. Bu kişiyi şimdi ne yapacaksın ha işte efendilik bizde kalsa o hayatını yasayacak sen eziyet çekeceksin. Ben bu konuda tavsiye verebilecek otorite değilim hatta benim gözümde kimse olamaz çünkü yaşadığını duygunu sadece sen bilirsin. Unutmak imkansız bunu diyebilirim ama acısı belki uzun yıllar sürecek.Geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Umarım karşına seni gerçekten seven ve bu acılarını unutturacak birisi çıkar.
bir de vurdurmayı denemek lazım tahrik etmiyorsa.
Akıl hastanesinden iki deliyi salıvereceklermiş. Doktorlar kendi aralarında :

- Şunlara son bir test yapalım da görelim akılları başlarına gelmiş mi, demişler.Bunun üzerine iki deliyi bir masa başına çağırmışlar. Masanın üzerine bir kavanoz dolusu siyah zeytin, bir kavanoz dolusu da canlı hamam böceği dökmüşler ve :

-Buyrun beyler, yiyiniz, demişler. Delilerden bir tanesi hemen zeytinlere saldırmış, ötekisi araya girmiş.

- Önce kaçanları yiyelim, öbürleri nasıl olsa duruyor!

kıssadan hisse: "kaçıyorsa zeytin değildir."
eminim birçok kez başıma gelmiştir. ruhum bile duymamıştır belki. ama bende uyguladım bunu. çok tepki gördüm aldattığımda. neyse ki tüm aşk ilişkilerinden bir milyar ışık yılı uzaktayım artık da öyle şeylere kafa yormuyorum artık.
sanırım bir kez başıma geldi ama tam emin değilim günahını almak istemem. böyle memelerinde göt lobunda farklı( benim bıraktığımı düşünmediğim) izler vardı ama önemli değil bende aldatmıştım zaten.
Galiba değdi..

Sanırım artık sadakatli ve sevgimi çok göstermemem gerekiyor.

Zeytin gitti...
Deme be balta.
Ümitlerimizi yeşertmiştin halbuki.
Kesin buradaki kenafirlerin nazarı değdi.
Bu da mı gol değil?

Zeytin, şaşırttın beni... Gözünüz değdi..
Benim yıkıklığımdır.

2 kişi tarafından 21 kez aldatıldıktan hemen sonra bir arkadaşım da beni aldatmıştı.

Ne gerek vardı? Güvenimi bu kadar kırmaya gerçekten gerek var mıydı? Yoktu.

Şimdi düşündüm de, ben arkadaşlarım tarafından da sayısız kere aldatılmışım.. sağlık olsun.

Sonuç: hiç arkadaşım yok, beni seven ve sevdiğim kimse yok.
her ölümlü bir gün tadacaktır.
umarım yaşamamışımdır öyle bir şey. bildiğim kadarıyla hiç başıma gelmedi çünkü.
bazen illaki bir ilişki içinde olmanıza gerek yoktur, flört aşamasında da gerçekleşebilir.
düşmanımın başına dostlar.
Hissediyorsan doğrudur.

Kadının tahmin ettiği şey, erkeğin emin olduğundan daha doğrudur diye bir söz var kalıbımı basarım ben de buna.

O ayrılmadan sen ayrıl.
ayrıl gitsin.
Hislerle karar verilemez , gerçekten olup olmadigini öğrenip ona gore davranmak lazim.
insan egosuna vurulabilecek en büyük darbedir. Güvensizlik, yetersizlik hissi gibi ağır hasarlar bırakabilir. Aldatıldığını öğrenmiş kişilerin ortak cümlesi genelde;”bana da mı ulan!” dır. Çünkü kimse aldatılmayı kendine yakıştıramaz.
Başlıktaki fotoğraflara bakınca, çoğu kişi evinde basılmış gibi görünüyor. yapman guzum!

madem niyetiniz bu; ya ilişkinizi bitirip yapın yapacağınızı ya da ücra bir otele gidin bari. eşinize, sevgilinize bu travmayı yaşatmayın! aldatıldığını öğrenmek başka, bizzat olay anında görmek bambaşka psikolojik sorunlara yol açar.
Ne aldatan olun ne aldatılan.