bugün

katil olma düşüncesi ile karışık nefret, intikam planları ve hemen ardından gelen onu arama fikri.
ilk bir iki gün istesen de düzgün düşünemezsin nooldu şimdi havası mevcuttur genelde leyla gibi dolanırsın ortada sonra da hiç düşünmeyeyim en iyisi siktir deyip içmeye gidersin.
her ne kadar "kaşardı zaten siktir et." şeklinde lanse edilmeye çalışılsa da bundan çok farklı şeylerdir. sürekli eline telefonu alıp aramayı düşünürsün mesela sonra numarasını sildiğini farkedersin. daha sonra bir bakarsın numarayı ezberden çevirivermişsin.* ama numarayı neden sildiğini hatırlarsın kinin daha bir artar.

not: işbu entrydeki kişi kurum ve kuruluşlar tamamiyle hayal ürünüdür.*
o vücudun aslında her noktasına;

sevişirken sadece ıslak dudaklarını değil,

ruhunun bir parçası olan nefesini de kondurduğunu düşünmek... ve hassktr demek.
(bkz: höşmerim)
(bkz: öyle yani napam)

bsg: bizi köyde yaptığım araştırmaya göre aldatılan emmilerin yüzde sekseni akabinde bu tatlıyı yemiştir..yalan mı söyleyek bu yaşta..*
(bkz: keser)
(bkz: bıçak)
(bkz: çakı)
(bkz: tokat)
(bkz: küfür)
eğer düşünen kişi erkekse, kadınının başka bir erkeğin altında inlediği sahneler gözünün önüne gelir.
kadınsa...onu daha araştırıyorlar.
kurşun ve saçla karışık kemik parçaları.
bunu yapan sen olamazsın. benim tanıdığım insan bunu yapmış olamaz.
ama yapmışsın.
en büyük ceza terketmek olur.
ama aklında işkenceyle öldürürsün.
siktir, yinemi...
Kerhanede kaç para ederdi bu kız.
Dünyadaki en çok yıkıldığı andır insanın. Tabi eğer uzun bir ilişkiyse ve evlilik düşüncesi içindeyse..
-ilk akıl durur zaten, yavaş yavaş kalp..
yine mi bamya ?

edit : sesteşlik
akla gelen : çift sol + sağ + sol aparkat + sağ kroşe sonuç nakavt.
yapılan : git markete iki bira kap gel.
aldatılmak bir anda gerçekleşmez. sevgili, aldatacağı sinyalini bir şekilde verir; bu sinyali almayı bilene. sinyal alındığında nerede yanlış yapıldığı araştırılıp, aldatılmaya sebep olacak sıkıntılar giderilmeye çalışılır. ancak sevgili kafaya koymuşsa, bu sinyal netleşir. bu andan sonra sevgili umursanmaz, umursanmamalı. aldatılma gerçeği ile yüzleşildiğinde ise tek bir duygu hissedilir; pişmanlık. "keşke, diğer fantezileri de gerçekleştirebilseydim" denilir. zaman zaman, yaşanan aşkın büyüklüğüne göre, kalbini kırdığınız olaylar akla gelerek, "keşke o kadar üzmeseydim" fikrine kapılabilirsiniz. fakat akla gelen ilk "pişmanlık" çok daha ağır basar. "gün gelir, o da bu yaptığı için pişman olur da bana dönerse, yapacağım ilk iş bu pişmanlığı gidermek olacak" diyerek akıldaki anı defteri kapatılır.
bunu radyo canlı yayınında öğrenen biri olarak; pause/dondur tuşuna basılmış gibiydi hayat; iyiki de olmuş, sonrasında kadınları öğrendim. (bkz: zor öğrenen, bkz: zor deneyim; bkz: zor ve kolay kadın aynı hatta!)
acaba galatasaray maçı noldu?
bu bana yapılırmı be. dolma kaşığıyla oyacağım lan seni.
bir ahmet kaya şarkısı çalınır, o an kulağa.
içe doğru ağlar bir halde söylersin.

beni vur

oysa ben bu gece yüreğim elimde
sana bir sırrımı söylecektim
şu mermi içimi delmeseydi eğer
seni allıp götürecektim
beni vur
beni onlara verme
külüm al uzak yollara savur
dağılsın dağlara dağılsın vur.
hangi meyhaneye gitsem daha ucuza kapatırım acaba diye düşünelebilir en azından akla gelen ilk şeylerden olabilir.
film şeridi.
dışarı çıkıp bulduğum ilk kızla defalarca sevişmektir. pek bir yararı olmamaktadır.
"sanırım aldatılmışım"
Sevdiğin güvendiğin insanın sana birden bire yabancı biri gibi gelir. Nasıl yaptı bunu? O olamaz! Diye düşünür durursun. O olamaz! O yapmış olamaz! Yaptı, abi, yaptı. Kabullen!