bugün

baştan aşağı kaynar sular boşalması ile devam edebilen süreç.
msnini hackleyen kişilerle arkadaş ol dertlerini paylaş sonra şifreyi al ve mailine gir bütün maillerini oku.

(bkz: ben bunu görmedim hayır yapmadım valla ya)
yatağa eskisi kadar rehabet olmayınca olay bitmiştir.
gözler ve kokuya bulaşırmış. elleri ağırlaşırmış aldatanın. konusunda profesyonelse zaten, gözleri de, kokusu da, elleri de, sevgisi de baştan sona aldatmaymış.
aldatılmış/aldatırmış...
boynuzları yoklamak kafidir.
cinsel yaşamınıza yeni taktiklerin eklenmesi.
sevgiLi'nin kafasına vurduğun zaman "ahh" sesi çıkartıyorsa seni aLdatıyordur yosma.. eğer kafasına vuruLduğu zaman "ohhişş" sesi çıkartıyorsa aLdatmıyordur sevdicek.. sarıLıp öpüLmesi Lazımdır o zaman..
anlamak için çeşitli yollara gerek yok her erkek aldatır elinde sonunda da her kadın bunu öğrenir ve üzülen yine kadın olur!! (bkz: aldatıldığını nasıl anlarsın kitabı)
aldatıldığını gösteren ipuçları, şekilleri diye tanımlayabiliriz.
-iş toplantıları haftanın bi kaç gününü almaya başladıysa,
-h.sonu eğitim var denip gidiliyorsa (yatılı)
-cep telefonu gece yatarken bile cepten çıkmıyorsa,
-size gösterilen ilgi azalmışsa, (aslında bu biraz değişir duruma göre şöyle ki; eğer sizi tamamen gözden çıkarmış ve diğer kişiye aşık olmuşsa ve bunu size bir türlü söyleyemiyorsa size ilgisiz ve kötü davranmaya başlar. ya da ben aldatıyım ama o da elimin altında dursun diyorsa, size daha bi ilgili davranabilir.)
-sizin yanınızda canı sıkılıyorsa
-tuvalette bile gizli gizli konuşuyorsa
-gece geç saatlere kadar internetteyse
-gece salonda uyuyup kalıyorsa
-beraber biryerlere gitmek istemiyorsa

çok büyük ihtimalle aldatılıyorsunuzdur.
-üstüne başına daha bir önem vermeye başladıysa
-her hareketiniz ona batmaya başladıysa
-siz yokken çok para harcamaya başladıysa.
hicbirseye gerek yoktur.Zaten bayanlarin hisleri cok kuvvetlidir.Daha o aldatma asamasindayken bir bayan olarak bunu cok rahat hissedebiliriz ki bu da %99dur. anlayabiliriz
yapılacak her şey gereksizdir. kadın erkeğin her hareketinden zaten ne yaptığını anlar. hatta anında anlar ama kendisine yediremediği için bekler. uzakta olan sevgilinizin bile ses tonu dahi yeterlidir bazı şeyleri anlamanız için.. bırakın aldatan aldatsın zaten kendi kaybetmiyor mu?
eğer erkeksen zor anlarsın.anlarsan bil ki kız senin anlamanı istemiştir.hiç bi erkek kadının birşeyi saklaması kadar profesyonel bişey yapamaz.yani beyler ; ekselans oğlan der ki: sen onun aldattığını anlayamazsın.anlamışsan zaten sana tekmeyi koymayı göze almıştır.anlıyacağınız rahat olunuz.
sevgiliniz kendisine eskiden çok dikkat etmeye başladıysa, görüntüsüne, kilosuna özen göstermeye başladıysa.. çanlar çalıyor demektir.
siz tatildeyken sevgilinizin evinde ki çekmecede prezervatiflerin sayısı birden azalmışsa,gidin intihar edin.
facebook şifresini isteyin, vermiyorsa vardır bişeyler.
Aslında kimseye gerek olmayan yollardır. Aldattığı siz değil kendisidir zira. Zamanı geldiğinde öğreneceksinizdir durumu, öncesinde kendinizi sıkmaya ve paranoyaklaşmaya lüzum yoktur. Kaldı ki sevgilinizle olan duygusal yakınlıkta bir değişiklik hissetmiyorsanız ve siz bir değişiklik hissetmeden o kişi sizi aldatmayı başardıysa demek ki siz aslında hiç sevgili olmamışsınız, dolayısıyla o kişi de aslında kimseyi aldatmamış demektir.
bakmıyorsa gözlerine eskisi gibi,tutmuyorsa ellerini selametle birader.
aldatıldığın düşüncesi aklına düştüyse bir kere anlamak için birşey yapmana gerek yoktur. şüphe insanı bitirir, varsa öyle bir şüphen devam edeceksin yoluna..
tümü şüpheye çıkan yollardır.

Cinsiyetin bir önemi yok; partnere dair duyulan En ufak Şüphe, aldatılmanın (hemen her zaman) en büyük işaretidir. Aldatmaya yatkınlığın da tabi.
kadınların baş vurmalarına gerek olmayan yollardır. ortalama bir kadın zart diye anlar, rahat olun.
kızların anında anlayacakları durumdur. iç güdüsel olarak bunu hissedersiniz. erkeklerin anlaması için biraz zaman ve çaba gerekebilir tabi.
erkeğin, daha güvenli, daha az abaza olan ve daha kısa yol olan, Çarşının yolundan yürütmeyerek, sanayinin içinden yürütmesi kız için aldatılma olasılığını akla getirir.

not: küçük bi şehir için.
1.) kör olmamak.

Bu yeterli sanırım. Çünkü karşı taraf bunu zaten belli ediyor her şekilde. Kör veya aptal değilsen anlarsın zaten.
Siz naptınız babalar ya ben 3 ay anlayamadım aldatìldımı . Hemde defalarca aldatmış kahpe .