bugün

hastalıklıdır.
Pervasizca yorum birakilmamasi gereken bir konudur. Başa gelebilir.
Yanlış yapan insandır. ilişkide karşılıklı güven olmazsa olmazdır.
Tekrar aldatılmayı hak ediyordur.
aynı kişi tarafından tekrar aldatılacaktır. tarih-tekerrür meselesi.
(bkz: fuck buddy)
Aldatıldığı halde devam etmek zaten bitmiş, ölmüş bir birlikteliği sürüterek götürmektir, boşa kürek çekmektir, iki tarafı da mutsuz etmekten başka bir şey ele geçmeyecektir. beğenilmediğini, sevilmediğini bile bile yürütülen ilişkiden kimseye hayır gelmez eninde sonunda bitmeye mahkumdur.
başıma geldiği ve devam etmediğim için gönül rahatlığıyla büyük konuşabileceğim konudur.

gururu hiçe sayıp karşındakine sınırsız kredi vermektir. daha kötü napabilir lan sevginizin bitmesi için. dünya nüfusu 7 milyarı aşkın hatırlatayım dedim.
Caresizdir, belki de seviyodur. mal da olabilir bilemiyorum.
hipodrom gibi geniş olan insandır.

bunun bir üst versiyonu, bende bir hata var ki aldatılmışım diye kendini sorgulayan ve ilişkiye devam edendir.
Deli gibi seviyordur baska aciklamasi olamaz.
dünya da başka erkek/kadın kalmamış hissine kapılmışcasına kemalim yapmaz öyle şey ideolojisiyle yaşama tutunan insan tanesidir.
Gurursuz köpektir.
Çok seviyordur, aldatılmış olmak onsuz olmaktan daha az acı verdiği için kötü yolu seçmiştir. Hayırlara vesile.
Çok seviyordur, acıya dayanaklıdır, temiz kalpli insandır, son günlerde zor rastlanan insanlar listesinde ilk sırayı kapar.
Başka bir şansı olmadığını, kimsenin kendini beğenmiyeceğini bilen maldır.
Vurmayı ve vurdurmayı seven insandır.
Ne kadar aşık olursan ol onur şeref denen bisey var. Ama bunları sadece erkek ismi zannedenler elbetteki devam edebilir.
Tek niyeti sevişmektir.
aldatılmayı hakettiğini kabul etmiş insan.
Evliliğin barındırdığı bug lardan biridir.
basiretsiz insandır.
SANILANIN aksine sadece kadınlar değil erkeklerin de yaptığı durumdur.
Üzüldüğüm insandır. Lan Çok sevmiş demek ki başka açıklaması olamaz.
Ben ne kadar seversem seveyim aldatılmayı asla kabullenmezdim. Ne pahasına olursa olsun.
rahat bir hayatı varsa onu terkedemiyor olabilir.
allah düşmanımın başına vermesin.
güncel Önemli Başlıklar