bugün

manken gibi bir kız arkadaşım var. neyse birgün bir kız takıldı şeytan gibi dürttü beğeni atmalar aminim sohbet muhabbet derken işler karıştı. sonra benim manita yakaladı nasıl bir sezi his varsa narkotik köpeği gibi kızın kokusunu aldı.

aram limoni altan girdim üstten çıktım laf ebeliği yok benim suçum kız beni yolumdan çıkardı. yakışıklıyım napıyım kasiyer kızlar felan iş atıyor benim suçum ne. eskisi gibi olamadık ayrıldık ama aklı hala bende kaldı.

bu kızlar fena onu bırak beni al o seni üzer. evlenince napacam yuvamı da yıkar bu sinsi kızlar.
kadınları anlayabilirim de hala anne ve babası tarafından cebine harçlık verilen kızların bu tarz bir salaklığı devam ettirmesine bir türlü akıl erdiremiyorum. Tırnak ucu kadar akıl yürütebilen biri aile desteği de varken neden aldatıldığını bile bileyi geçtim canlı canlı aldatıldığını görse de erkeğin peşini bırakmaz. Yorum yapamıyorum çünkü benim en affedici halim bile bu kadar genişliği kaldıramaz.
Türkiye sınırları içinde yaşayan evli kadınların %90'ını kapsayan geniş küme.
kuzenim olur kendisi.

bir çocuğu var. kocası denilen o.. evladı kazandığı parayı başka hatunlarla yiyiyor. defalarca aldatılmasına karşın evini terk etmedi. neden? çünkü mal. çünkü öz güveni yok. çünkü bu şekilde kendisini cezalandırdığını bilmiyor. çünkü evliliğinin düzeleceğine inanıyor. çünkü evliliğinin artık bittiğini bilmiyor.

aldatıldığı halde ayrılmayan kadın sadece kendisini cezalandırır. ispatını yap, ver mahkemeye al çocuğunu yanına, en kötü ananın evinde yaşarsın. iyi kötü bir iş bulursan senden iyisi olmaz. zaten bir o.. çocuğuyla evli kalarak hayatın zehroluyor mu? oluyor. her gün ızdırap. götüne tekmeyi koyar ve yeni bir hayata başlarsan inan daha kötü olmaz ama daha iyi olma ihtimali her zaman var.

bunu yapan bir arkadaşım karısı tarafından götüne tekmeyi yedi. kadın alıyor nafakasını oturuyor evinde. kocasına içinde uzaklaştırma cezası aldırdı. şimdi bu dallama bir gün anasında bir gün ablasında bir gün iş yerinde bir gün arabasında yatıyor. giysilerini iş yerinde yıkıyor, ütülüyor. tam bir rezil hayatı. kadın ise evinde çocuklarına bakıyor. kafası rahat en azından her gün bu dallamanın yüzünü görmüyor.

aldatmayın, aldanmayın. ibnelik yapmayın.
evliyse ekonomik özgürlüğü, değilse kendisine saygısı yoktur. ilkinde yine çoluk, çocuk, ekonomik zorluklar gibi kabul edilebilir şeyler var ama özgür bir kadın bunu kabul ediyorsa bağımlı bir ilişki yaşıyordur ve eninde sonunda tekrar üzülecektir.
aldatilmayan ( henüz ) biri olarak söylüyorum; aşıktır inanmıştır, emek vermistir. yada evli ise kesinlikle etraf ne der tepkisi yuzunden ayrilamiyordur..
bir gün tekrar aldatılacak kadındır.
(bkz: murat başoğlu)
(bkz: murat başoğlu nun eşi)
varsa çok yazık.
saplantılı kadındır.
Çocukluğuna inmek lazım.
Boşanmamayı bir beceri, bir başarı addederler. Baak ben bunlara rağmen evliliğimi yürüttüm diye de gerine gerine anlatırlar. Yalnız kaldıkları o dört duvarın içindeyken aklından geçenleri dinlemek isterdim.
Edit; imla.
öyle bir şeye kalkıştığında dahi kocası tarafından fena halde linç edileceğini, hunharca tartaklanacağını bildiği için boşan(a)mayan kadındır.. aldatılsa da, şiddet de görse, eşi tarafından cinsel baskıya da maruz kalsa boşanamaz; hadi oldu da boşandı diyelim, bu kez de eski eşi yine boş durmaz; evini basar, yolunu keser, tele taciz yapar, hayatı zindan eder ve nihayet canını alır; devlet koruması olsa da, polis emniyeti olsa da..
Her daim ezilmeye mahkum kadindir. Kolay kandirilir ve istenilen sey rahatca yaptirilir.
Bir kadinin kendini bu denli ucuz ve kucuk gostermesi içler acisi bir hal.
(bkz: cool story bro)
Bu artık aşk değil bir hastalık olmuştur aşkın insanı özgür ve mutlu hissetmesi gerektirir kendi kuyusunu kendi kazimişitir.
Aldatmaj şerefsizliktir. Madem istemiyorsun ayrıl. Sorunlarını dile getir seni aldatmaya iten şeyi çözmeye çalış profosyonel yardım al. Ses çıkarmayan kadın köylüymüş anadolu kadınmış ekonomik bağımsızlıkmış geçin bunları yakınımdaki işi gücü olan şeherli kızlar da pekala sevgilileri aldatmasına göz yumuyorlar.
aldattığı kadınla birlikte olmaya devam eden erkekten daha karakterlidir.
Ekonomik bağımsızlığı, destek olacak ailesi, hayatını idame ettirecek eğitimi, tecrübesi, özelliği olmayan, hayatla cebelleşmeye gücü olmayan kadınlardır.
Kan kusarlar...
O evin ve erkeğin kadını olmak zorunluluğu, lanetli bir kader gibi sarar bedenini ve yüreğini.
Güçlü kadınlar olun!
ben bu nedenle hayatımın kadınını kaybettim.

yanlış anlaşılmasın kimseyi aldattığım falan yok. aldatılan kişiye aşıktım sadece. hala daha aşığım ya orası ayrı bir mesele.

ayrılamam, mecburum dedi lan.

sonunda herif yol vermiş. oda gelemiyor şimdi.
çok seven kadındır. hayatı onsuz yaşayamayacağını düşünür. eğer erkek kendisine çok bağladıysa, kızın çevresinde o erkekten başka kimse kalmadıysa ya da kız erkeği hayatının en önemli noktasına koyduysa sevgilisi olmadan yapamayacağını düşünür aslında yanılır bu olay tamamen alışkanlıktır yılların verdiği alışkanlık aslında cesaret edip siktir etse bir süre acı çeker belirli bir süre sonra acısı geçer gider. yine saçmaladım.
Zavallıdır. Başka diyeceğim yok.
Adam zengindir.
Gonlu degil ama.
erkek adamın bir iki kaçamağı olur ne demek, erkek adam neymiş bana bi bunu açıkla? nasıl bi üstünlüğe sahip olduğunu sanıyorsun? kadında da erkekte de aynı tepki verilir aldatma olayında. erkek aldatır kadın aldatamaz diye bi şey yok.
Bildiği bir şey vardır. Genelde kadınların hep bildiği bir şey vardır zaten. Akıllı cins.