bugün

spoiler

benimdir. önce üzüldüm sonra üzülmeye değmeyeceğini anladım üzülmüş olmama üzüldüm.

spoiler

Ne saçma lan, adam her durumda üzülüyor. Acaba üzülmeye mi programlı.

Takmamak lazım, bir kahpe için ne diye üzülürsün ki.
kızlar adet sancınızı 10 ile çarpın, ortaya aldatılan erkeğin acıları çıkar. bilin istedim.
Nesgayfe sen arabanla evlensene bilader. Her entryde araba araba yeter aq.

Kesinlikle ayrılmaması gereken erkektir. Fuckbuddy'den devam.
Geçmiş olsun. Güven duygusu yıkılmıştır.
her erkek aldatılır sadece çoğumuz bundan hiç haberi olmaz.
asla 'kreutzer sonat' okumamalıdır.
görsel
Böyle birisine gerçekten şahit oldum.

Eşinden aldatıldığına dair sözler duyunca adam eridi bitti resmen yemin ederim.

O koskoca adam saniyeyle çöktü gitti.

Ağladı ya ağladı düşünebiliyor musunuz başkasının, tanımadığı insanların içinde.

Kimseye yaşatmasın iki türlü de.
Sevmiştir. Sevdiği için de büyük resmi görememiş erkektir.
Bütün erkekler aynısınızdaki erkeklerdir. Sadece sevişmek için varlardır almadıkları kız ahı kalmaz lakin buna sebep olan yine bir kadındır.
görsel
Çirkinleşmiş, kıllanmış, kendini salmış, göbek yapmış, ön sevişmeye kapalı, sekse arzusuz ve don atlet geziyorsa haketmiştir.

Diğer türlü de olsa haketmiştir. Erkekler haksız olmanın bir yolunu illa bulur.
vurduruyordur.
eski sevgilimdir.
saygılar.
bir çoğunuz ama bu çoğunluğun 4te üçü bu durumdan habersiz olacak kadar da salaktır aynı zamanda.
her erkeğin alabileceği sıfat.

(bkz: erkek de aldatılır/#24617226)
Eğer ortada bir çocuk yoksa aldatılan erkek için önce büyük bir sıkıntı sonra büyük bir rahatlamadır. Zira aldatan kadından kimseye hayır gelmez. Böyle bir durum varken gönül rahatlığı ile ilişkini bitirebilirsin. Neden aldatıldım diye sormak embesilliktir. Aldatmak gibi şerefsizce bir eylemin nedeni olamaz. Aldatacağına önce ayrılırsın eşinden sevgilinden sonra ne bok yersen yersin...
saf erkektir en temiz duygularını kıza dökmüştür ama kazığın en babasını yemiştir.en kısa sürede bunu unutması hayatı daha hızlı yaşaması ve aldatan taraf olması gerekmektedir.
tuttuğunu siker. kusura bakmayın ama böyle.
en masum, en korunası erkektir.

-bu erkekler ile uzunca bir süre sevgili olunmaz.
hanım evladıdır. zamanında tokadı suratına çarpamamış, hatunun her dediğine eyvallah demiş erkektir.
boynuzlarını biletmesi ve parlatması gereken erkektir.
aldatıldıktan sonra bunu kendine yediremeyip acısını diğer masum kızlardan çıkacak olan erkektir.
sayıları hiç de az olmayan erkekler.

kocasını çocuğunu bırakıp, ben aşık oldum diyerek evi barki terk eden kadınlar hiç de az değil. kocasından bosanmadan evden kaçıyor ve başka adamla dost hayatı boyunca yaşıyor. çocuk ve koca perişan ulan ben bunları yapan kadınların ta allah belasını versin!!!
evli kadına göz diken ciğerini siktigimin orospu ruhlu o erkekleri de sikeyim.
aldatılan masum bir kadın kadar masumdur.
hak etti bilmem ne. yok bir kadın aldatıyorsa bir yerlerde kalbi kırılmıştır ona sevgi gösterin laga lugası yapanların ahlaki yeterlilikleri ortada. her kalbi kırık olan kocasını karısını aldatsa memlekette birbirini sikmeyen kalmaz. mantığınıza sokayım sizin.
aldatılan erkek açısından bakarsak zordur elbet, içi içini yer. allah yardımcısı olsun allah kimsenin başına vermesin.