1. 1.
  kadılnarın tehlikeli olduğunu gösteren haber beyanı.

  "YANLIŞLIKLA YOLLADIM"
  izmir'de bir bankada çalışan 33 yaşındaki Yalçın K, avukatı aracılığıyla Aile Mahkemesi'nde açtığı boşanma davasındaki dilekçesinde, sigortacı olarak çalışan eşi Meltem K.'nin telefonuna gelen aramalardan şüphelenince bir sabah telefonu kontrol ettiğini belirterek, "Telefonda, eşimin yatak odamızda kombinezonlu olarak Retrica denilen (akıllı telefonlarda fotoğraf efekt uygulaması) programla çekilmiş fotoğrafını buldum. Fotoğrafı neden çektiğini merak edince, başka bir kişiye gönderdiğini gördüm. Gönderdiği kişi de aynı iş yerinde çalışan bir başka erkekti. Eşime sorduğumda bir açıklama getiremedi. Yanlışlıkla olmuş olabileceğini söyledi. Bu nedenle tartıştıktan sonra da bana soğuk davranışlar sergilemeye başladı" dedi.

  http://www.ensonhaber.com...ti-2015-10-03-yorumlari#7
  2 -4 ... ssoren
 2. 2.
  Çok hızlı karıymış karşıyakalı değilse ben de bişey Bilmiyorum Karşıyaka kızları cinselliğe duydukları iştah açısından erkekten daha iştahlı dır hatta öyle gözü dönmüş oluyor ki bazısının eciş bücüş heriflerle sırf önüne ilk çıkan erkek diye evlenirler bakarsın karı kalem gibi herif bildiğin menemen ayısı. .
  4 -3 ... vigilante8
 3. 3.
  izmirde, izmir, iz-mir. mir.
  4 -5 ... no god no master
 4. 4.
  bide derler kadinlar yalan konusunda yaraticidir. yanlişlikla yolladim ne lan!! hiç bilemedin senin için çektim de tüm süprizi bozdun de falan de filan de.
  2 ... kiytirik
 5. 5.
  şimdi mahkeme nafaka bile bağlar kadına, ortamlarda kadınlar eziliyor dersin kim bilecek.
  7 -1 ... penald
 6. 6.
  aldattığı halde kocasına dava açan izmirli kadın
  ... ssoren
 7. 7.
  memleket meselesinden beter.
  ... ssoren
 8. 8.
  Kandırıldık ile eş değer bir açıklama da bulunmuş karı. Mahkeme bu davayı düşürmezse, kandırılanlar açısından da sıkıntı olabilir.
  ... skip 61 kenara
 9. 9.
  Nafaka alamayacak kadın.
  ... chesarasara
 10. 10.
  şeytanın önde gidenidir.
  1 ... ssoren