bugün

türk erkeklerini asla kabul etmeyeceği önerme. zira onlar her istediğinde aldatabilir, kendilerine tapacak yüzlerce kadın bulup kapılarında süründürebilir özellikte olduklarını sanırlar.
(bkz: geçen gün yine aldatıyorum)
aslında aldatmayan erkek aldatamayan değilde kız arkadaşına ya da karısına bunu yapmak istemeyen erkektir.
neticede seviyordur seven bir erkeğin böyle bir bok yemeside benim gözümde şerefsizliktir.
aldatmakla erkek adam olunmayacağını bilen akıllı,onurlu adam gibi adamın yaptığı davranıştır.
Aldatan erkeğin hiçbir yeri uzamaz sonuçta.
aldatmayı kendine matah iş bilmiş ukala erkeklerin söylemi olsa gerek. aldatmayan erkek aynı zamanda aldatılmayan erkektir. ama her aldatan erkek aynı zaman da aldanan aldatılan erkektir.
bir de pişkin pişkin kız yok yaa derler. kişi başına iki kız düşmüyo muydu nerde seninkiler diyesi gelir insanın samimiyetten susarsın. o samimiyete, o erkeğede , gülümsersin yani.
çok mantıklı olmayan önermedir zira aldatmayacak erkek kendisinin de aldatılmasını istemeyen erkek kendisine eşine kendisinin ve eşinin onuruna insan onuruna değer veren erkek isterse karşısında audrey bitoni çırılçıplak soyunmuş olsun yine de aldatmaz.
Aldatmayan erkek , kendini küçük düşürmek gibi saçma eylem girişiminde bulunmayan erkektir.
-ebilmek kalıbının türkçede birden çok durumu karşılaması sebebiyle doğru olan durum.

kimi erkek vardır aldatamaz. ister ama tip yoktur. kızlar bakmaz. hani baksalar aldatacak da işte. olmuyor

kimi erkek vardır aldatamaz. karısını gerçekten çok sever. aslında istese kızları etrafında pervane eder ama karısına böyle bir ihanette bulunmayı kendisine kabullendiremez.

kimi erkek vardır aldatamaz. arada şeytan dürtükler. ama dindar olduğu için allah tan korkar. noluyoz lan der. ürperir. hemen bir euzu besmele çeker. vakit de gelmiştir. gider abdestini alır namazını kılar. şeytanın bir sonraki vesvesesine kadar da aklından geçirmez.

kimi erkek vardır. aldatamaz. karısını sever. ama erkektir elinin kiridir diye düşünür. e tip de az çok vardır. hani sandal (ha kayık ha sandal) değildir tip. ama korku vardır. ulan ya yakalanırsak... ya duyan olursa... ya gören olursa... ya tam iş üstündeyken deprem olursa öldüğümde arkamdan konuşurlarsa... ya meteor düşerse... -sa...
doğru önermedir.kabullenilmesi gereken acı gerçektir. her erkek buu kabul ediyorsa o zaman "neden sevgilim/karım beni bu kadar sık boğaz ediyor ki?" diye düşünülmemelidir...
katılmadığım önermedir.insan kalitesiyle alakalı bi durumdur bu.türk erkeği genellemeside çok yanlış.
(bkz: kişi kendinden bilir işi).
doğru tespittir.dinsel sebeplerde böyle bir duruma neden olabilir.
türk erkeği ile ilgili değil tamamen kişinin karakteri ile ilgili orantılı durumdur.
zira kendisinden emin erkeğin aldatmaya ihtiyacı yoktur.
bir kadının yoldan çıkaramayacağı erkek yoktur o yğzden rahat olun aldatmayı becerebilen her erkek aldatır.
çok doğru önermedir.benim babam aldatamaz çünkü günahtır.
Nankörlük yapmayan, Hiç bir eksiği olmayan erkektir. Kadınından alabileceği her şeyi alabiliyordur.
aldatmayan erkek gururlu ve saygılı erkektir. aldatan erkek, aldanan ve kendisini aldatan bir erkektir.
(bkz: aldatmayan erkek delikanlı erkektir)
devamı var...
eşini herşeyden çok seven, ona bağlı erkektir.
aldatmayan erkek belki de zamanında aldatmıştır. hem de çok...

artık yorulmuştur belki yalanlardan, bu kirlilik hissinden.

artık tek kişiye ait olmak istiyordur belki, seviyordur lan.
aldattırmayan kadın vardır aslında. kadını tebrik ediyorum imkansızı başarmıştır yada erkek çok yaşlıdır.
aldatma imkanına henüz erememiş erkektir.türk erkeği ingiliz erkeği gibi ayrım olmaksızın evrensel geçerlilik arz ettiğini düşündüğüm sözdür.çok doğrudur.
aldatmayan erkek aldatılmanın ne kadar acı bir duygu olduğunu bilen ve buna göre hareket eden erkektir.