bugün

--spoiler--
Denizli’nin Pamukkale ilçesinde Uğur Kurban (25) isimli şahıs, boşanma aşamasındaki eşi Hafize Kurban’ı (23) 27 Ağustos 2019 tarihinde çocuğunun gözü önünde boynundan bıçakladı.
Uğur Kurban’a verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası, haksız tahrik indirimi uygulanarak 24 yıl 4 ay 15 gün hapis cezasına çevrildi.
--spoiler--
şimdi feministler yığılırlar buraya. arkadaşım. adam öldürmeye, cinayete, özellikle de kadın cinayetine hepimiz karşıyız. adamın yaptığı doğru demiyorum. ama kardeşim ceza kanununda ağır tahrik ya da haksız tahrik diye bir kavram var mı? var. yani ben bir adama "senin ananı sikerim" desem adam da beni öldürse haksız tahrik sayılıyor. şimdi aldatma bundan daha basit birşey mi? etten kemikten hormondan ve bunların kombinasyonlarını içeren duygulardan ibaret olan insanın böyle durumlarda sağduyusunu kaybetmesi gayet normal. ben kadın cinayetine karşıyım arkadaş, eyvallah. ama linç kültürüne de karşıyım. hukuk kaideleri her konuda eşit işlemeli. 3 5 feminist kadın derneği rahatsız olacak diye hakimler savcılar korkmamalı.

https://www.ensonhaber.co...-verilen-ceza-cok-bulundu
güncel Önemli Başlıklar