bugün

Bazen aldatılan iter aldatanı bunu yapmaya.
tarifi ve telafisi mümkün olmayan şeydir, çok sevdiyseniz hele daha da acı vericidir. Affetmek sizi bitirir, hele affettikten sonra bir daha aldatılmak ölümden beterdir.
dayımın da zamanında yapmış olduğu eylem. başka bir kadınla aldatmış sonra eşinden boşanmış.
Asla kabul edilmemesi ve hemen ayrılıp iletişimi bitirmeyi gerektiren durum.
eşini aldatan kadın ya da erkek fark etmez. aldatmak, ağır karaktersizlik belirtisidir. eşini aldatan, yakın arkadaşına da madik atar. yalnız, kadının aldatması toplumda hor görülürken de erkeğin aldatması kabul edilir olmuş.
Net o.çocukluğudur,böyle insanların ben aq.
not.Aldatmadım,aldatılmadım Allaha şükür.
Bunu yaptığını gördüğünüz p*çlerden koşarak uzaklaşın sizi de aldatır.
erkek dogasi geregi avci oldugu icin tek bir kadina sadik kalmak zorunda degil. bu yuzden karisinin gormeyecegi sekilde baska kadinlarla iliski kurmasinda bi sakinca yok. kadinlar yaradilistan evcil ve koruyucu oldugu icin kocasindan baskasiyla birlikte olamaz ama biz erkekler oyle degiliz. yani erkekler icin aldatmak diye bir sey yoktur.
Her türlü aldatma, kendisine saygisi olmayan insanlarin eylemidir.
Şerefsizlerin yaptığı bir eylem kuşkusuz..
O yüzden en iyisi evlenmemek.
Aksi taktirde tek eşlilik her iki cinsiyetin de doğasında yok. Evli olup da evli olduğu kişiden daha iyi birisi gördüğü taktirde etkilenmeyen kadın/erkek yoktur çünkü.
mesele etin ete girmesi değil, onu sana nasıl tercih ettiğidir.

not alın sınavda soru gelir buradan, ayrıca kitaplarda yazmaz bunlar.
Kimse için "yapmaz" deme. Uygun koşullar sağlandığında herkes herşeyi yapabilir.

Kimsenin sebepleri ve eylemleri kimseyi ilgilendirmez. Kişi eşine bir de allah'a hesap verecektir. Bize ne düşer? b.k yemek.

Böyle başlıklarda herkes dolduruyor altını. Madem hepiniz çook namuslusunuz bu kadar aldatan adam nerede? Hiçbiri sözlüğe uğramamış ne mutlu bize.
içerisinde birçok psikolojik dinamiği barındırır. Ben de kahpeliktir, orospuluktur diyerek geçiştirmeyi isterdim lakin konu çok girift bir konu. Öyle ki aldatan tarafı haklı çıkaracak durumlar da var.

işin profesyonelleri tarafından irdelenmesi gerektiğini düşünüyorum. Tabi allah herkesi aldanan tarafta olmaktan sakınsın.
-Açıklayabiliriom.
-neyi açıklayacaksııın !
ilgi ve sevgiden mahrum kalan, kimi eksikliği (bu cinsel ilişki de olabilir duygusal bağ da olabilir) gidermek için yapılan, monoton ve donuklaşan ilişki yerine farklı şeyler tatmak isteyen insanın yaptığı ve her insanın potansiyel olarak yapabileceği bir şeydir. Alfred adler aldatmanın ilgisiz ve sevgisiz bırakan eşten alınan bir intikam olduğunun altını çizer. Büyük konuşmamak lazım kesinlikle. Ben de şahsen evlilikten bu yüzden korkuyorum. iki taraf da bu davranışı yapabilir. insanız sonuçta hepimiz, evet.
1 kız 1 erkeği oda da yanlız başına bırak sonra ne oluyor.
Düşündürücü.
Kutuda kedi deneyi gibi oldu neyse.
(bkz: Karşı atak)
Kendine saygısı olmayan insanların yaptığı eylem.

kendine saygısızlık yapan çok kadın tanıdım, ama hiç saygısız olmadım..
Aldatan aldanır.

Büyük ruhlar öyle şeyler yapmaz öncesinde keser atar temiz başlar.
beni kartoncu götünün yazdığı başlığa yazmak zorunda bıraktığınız için sizi affetmeyecem.

mesele etin ete girmesi değil, seni ona nasıl tercih ettiğidir.

sorunsuz bir cinsel hayatı olup aldatan adamın sadece götü kaşınıyordur hayatında yeterince ekşın yoktur biraz kavga gürültü ile hayatına renk kattığını sanar. ama bilmez o aldatmadan sonra aile diye bir şeyin kalmayacağını.
belirli konular üzerine tüm eforunu sarf ederek şerefsizliklerini gizlemekte tereddüt etmeyen kimi sözlük yazarlarının annelerinin yaptığı eylemdir.
aynı mevzu etrafında salyalı ağızlarıyla tanınırlar!
Bugün metroya bir çift bindi. Neyse önümde durdular falan. Kız bir anda tutunduğum elimin dibine elini getirdi. Yani öyle bir noktada ki elim, resmen eliyle demirin arasına sıkıştırdı. Ulan telaşla çekmesini bekliyorum baktım tık yok. Elimi öyle baskılıyor ki kafayı yicem. O an her şeyi bir kenara itip çocuğun yerine kendimi koydum. Nasıl üzücü bir durum bu. Ve bunları düşünürken elini çekecek diye bekliyorum. Hala bir eylem içinde olmaması empatiyi daha da yoğun hale getirdi. Keşke bir yolunu bulup bu kızı def etse diyorum içimden. Neyse sert bir şekilde çektim elimi. Bozuntuya vermemesi, yüzündeki ifadenin hiçbir şekilde utanç ibaresi göstermemesi beni filtreli dertlere gark etmiştir.

Bu dünyaya tiksinerek bakıyorum.
Kızın yaptığı bu hareket aldatmak değil de nedir?
5 kız arkadaşımdan 3 tanesi ya sevgilisini aldatıyor ya sadakatsizlik ediyor. bide bunlar sadece benim bilebildiklerim. tabii 5-10 istatistik saymak için yetersiz bir miktar ancak insanı gerçeklerle yüzleştiriyor.

kesin biz de aldatıldık aq gibi geliyor böyle bakınca.