bugün

aldatma olayını paranoya haline getirmiş hastalıklı bünye davranışıdır. bu sevgilisinin nasıl olsa kendini zamanın birinde aldattığını veya aldatacağını düşünüp aldatır. durup dururken, ortada bir şey yokken belki de mükemmel gidebilecek bir ilişkiyi berbat eder. zaten bu kadar güvensiz ise ilişkiye başlaması hatadır.
ne ekersen onu biçersin. eğer aldatmışsan mutlaka aldatılacaksın korkunun ecele faydası yok....
vicdan rahatlığı için yapılan eylemdir. şayet aldatılırsa durum 1-1 olacaktır.
saçmalıktır.

aldatılmaktan korktuğu ve bunu bir paranoya haline getirdiği bir ilişkiyi bitirmek yerine karşısındaki insanı aldatmanın anlaşılır hiçbir yanı yoktur.
"o beni vurmadan ben onu vurayım" mantığını taşıyan durumdur.
bu kafa yapısıyla bakılan bi ilişkide asla ilerleme olmaz..
güven en başta gelir..
-ben kesin aldatılmışımdır en iyisi bende aldatayım, ne olcakki-
denilirse o kişinin ne kendine nede karşısındakine güveni vardır..
bitmesi en iyi yöntem olmalıdır..

güven olmazsa aldatmalar başlar;
aldatıldığında yada aldattığında, verdiğin yada aldığın sewgide koğukluklar başlar..
karşındakinden soğursun..
bunun kadar beter bir durumda aldatılmaktan korkup kıskaçlık krizlerine girip karşı tarafın hayatını mahvetmek . sonuç itibariyle ayrılık . aldatılmamış ama aldatılmaktan korkan insanlara duyrulur .
tam bir ipne işidir.
ben aldatılmadan dur şunu ilk ben aldatim diyen kişidir.. son derece aptaldır.. aldatılmaktan korkmak doğaldır.. korkup kıskana bilirsin heleki sahtekar insanların evli barklı demeden sevgilisine yan gözle bakıp ayartanların olduğu bir dünyada bundan korkmak gayet doğaldır ama bu korkuyla saçmalayıp aldatmak embesil işidir..
korktuğunun başına gelmesi gibi bir şey olsa gerek. her ne kadar korkanla korkulan aynı bünyede birleşmiş olsa da.