bugün

akıllı, elindekinin değerini bilen, küçük bi hata uğruna onca yıllık ilişkisini sonlandırmaktan imtina eden kadındır. keşke etrafımızda bu kadınların sayısı artsa. bıktım şu feminizm yavşaklığından. evet.
seven kadındır. ne kadar üzülse de ondan vazgeçemez.
ispatlayamamıştır.
sevdiği için affetmiş fakat hiçbir zaman bu durumu unutmayacak ve içten içe kin besleyecek kadındır. bulduğu ilk fırsatta intikamını alır ve aldatır.
geri zekalının hasıdır.
zeki olduğunu düşünen kadındır.aynı hataları tekrar yapmayacağını, aynı üzüntüleri tekrar yaşamayacağını düşünen kadındır. *
Oldu sen aldat o affetsin salak bir eş arayan insanın mutlu olacağı durumdur.
not: ne feminist nede kadınım
Tam bir geri zekalıdır. Bir kere yapa bir daha yapar. Ayrıca kadın affetse de unutmaz. Göze Göz , Dişe Diş.. 'yYN ThChTh 'yYN ShN ThChTh ShN kesinlikle intikam almalıdır.
2 defa daha aldatılacak olan kadındır.
hatalı olduğunu kendi de bilir aslında ama sever. engel olamaz kendine. napsın. ama eninde sonunda tekmeyi basacak olan kendisidir.
bir kere oldu mu hep olur diye tavsiye vermek istediğim kadındır. aklını başına toplaması gereken kadındır
Muhtemelen çok seven kadındır. Acizdir, zavallıdır, saftır.
kendini asla affetmez böyle birşeyi sindirebildiği için.
daha çok üzülecektir.
bir kez yapan ikinciyi de yapar.
ilişkilerde güven önemlidir.
kırgın bir şekilde sevmektense onurlu bir şekilde acı çekmek daha iyidir.
her kavgada affettiğini başa kakan kadındır. çok sevmiştir. acizdir, zayıftır ve tekrar aldatılmaya mahkumdur.
karşısındakine güveni kalmamış olan kadındır. affetse de ne aldatan sevgiliye ne de diğer insanlara karşı artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz. birine güvenememek kötü şey, güveninin boşa çıkması berbat.
güzel olmadığına inanır ve elindekini kaybederse yenisini bulamayacağını düşünür. bu da olabilir bence. çünkü bir yerde bu durumu görmüştüm.
yürüyen çoğu evliliğin temelinde yatan ama gizlenen gerçektir.
iyi yapan kadındır. iş başka şeye geldi mi insan hata yapabilir bik bik bik diye öten magmalar nedense aldatmaya gelince bi daha yapar diye kükrüyorlar. la bırakın bu feminist ayaklarını. o değil de kraldan çok kralcı olanları da gördük bu sayede. evet.
affetse bile mutlu olmayacak kadındır.
çünkü güveni eskisi gibi olmayacaktır karşısındakine,
bunu karşısındakinin yüzüne vuracaktır her seferinde,
ve bu gerçek kendi canını da yakacaktır ilk defa duymuş gibi.
ezik hissedecektir kendini.
bir kere böyle bir şeyi affettiği için kendini affedemeyecektir.
affettiği için tekrarını da kabullenmiş gibi hisseder.
asla önceki gibi olamaz önceki gibi sevemez, güvenemez. kendine de karşısındakine de saygısını kaybeder.
ve bir gün gelir ardına bakar ki bu kadar yıpratacağına kendini de karşısındakini de,
son sevgi kırıntılarını da tüketmiş olacağına böyle,
seven ama kendisine saygısını yitirmemiş tüketmemiş bir kadın olarak ayrılamadığı için pişman olur.
o anda ayrılamamanın sebebi de yaralanmaktan ötürüdür.
yarayı açan tedavi edebilir düşüncesine girer.
öz güveni kaybolur. kendini çirkin dünyadan soyutlanmış gibi hisseder.
sanki sevilmeyi haketmiyormuş suç kendindeymiş gibi,
ayrılsa bir daha kimse sevemeyecekmiş gibi pişman olacakmış gibi,
ama ayrılmasa da görecektir hiç bir şeyin eskisi gibi olamayacağını
sevginin, saygının, güvenin zamanla tükendiğini ve geri gelmediğini
ayrılmakta zordur beraber olmakta artık.
iki seçenek vardır. ya dişini sıkacak, kahredecek, sevse de terkedecektir.
ya da affedecek ve kendine, karşısındakine güveninin, sevgisinin, saygısının yitip gittiğini fark edecektir.
bir daha aldatılmak için affeden kadındır. affetmek bir daha yap demek olur.

denedim oldu içimdeki orospu
sevgilisinin derhal ayrılması gereken kadındır. ya aptaldır ya da tamamen kendisine bağladıktan sonra aynısını ona yapacaktır. hayatta en çok gurursuz ve onursuz insanlardan korkulmalıdır efendim.
boynuzlu kadındır.
yaptığı intikam planındaki ilk adım sizi affetmek olan kadındır.sonun başlangıcı.
(bkz: koç burcu kadını)