1. 1.
    yaptığım ve hiç pişmanlık duymadığım şeydir.

ben 26 sevgilim ise 24 yaşındaydı, 2. yılımızı bitirmiş yavaş yavaş nişanlanma mevzuları açmaya başlamış hatta birbirimizin ailesiyle bile tanışmıştık, birbirimizi daha uzun süredir tanıyor ve flörtleşiyorduk da zaten.

her şey bir gün spor çıkışında sevgilimi aradığımda telefonu bir erkeğin açmasıyla başladı, sen kimsin, filiz nerede diye sporun da verdiği yorgunluk ve kan basıncıyla olayı anlamaya çalışıyordum, telefondaki çocuk durmadan bana ''sen gibsonsun değilm? sakin ol, abartma'' gibisinden telkin etmeye çalışıyordu fakat o saatte evde olması gereken sevgilimin beni başkasıyla aldatmış olabileceğinden, telefonunun çalınmış olabileceğine hatta sevgilime bir şey olmuş olma ihtimaline kadar biraz da paranoyakça bir tepki verdim.

stresli bir gün ve yorucu bir sporun ardından biraz ergence olacak ki dinlemeden kapattım telefonu, çünkü aldatılma ihtimalini aklımdan çıkartamamıştım ve eski erkek arkadaşının ona hala yazdığını ve onun da cevap verdiğini biliyordum, eve yürürken burgerking'in cafe bölümüne oturup soluklan dım ki aradan 10 dakika geçmeden telefonum çaldı.

telefondaki filizdi ve telefonda bağırıp çağırmamdan rahatsız olduğunu sert bir dil ile belli ediyordu, bende aynı sertlikte karşılık verdim ''o şerefsizle birlikteydin değilmi'' gibisnden atar yaptım ve bende karşılıklı sesimizi yükseltmeye başlamışken telefonu açanın daha önce bahsetmiş olduğu kuzeni olduğunu ve şehire geldiğini söyledi, teyzeleri onları ziyarete gelmiş ve birlikte vakit geçireceklermiş , yediğim bokun farkına varıp özür diledim ve stresli bir gün olduğunu bu yüzden saçmaladığımı söyledim, anlayışla karşılayıp telefonu kapattı.

telefonu kapatınca dandik burgerking kahvesini içerken instagrama baktım ve filizin annesi ve babasının uludağda kayak yaparken fotoğraflarını paylaştığını görmemle kan beynime sıçradı, hani aile ziyaretiydi? filiz evde tek ve teyzesiyle kuzeni filizimi ziyarete gelmişti? bariz bir yalan vardı ortada.

vakit kaybetmeden taksiyle filizin evine gittim ve daha öncesinde wp mesajlarından görüp telegrama numarasını kayıt ettiğim o çocuğun numarasını bulmaya çalıştım taksiyle giderken.
    evinin önünde durdum ve binaden içeri girdim, kapının önündeydim ve kapıyı dinlemeye başladım, filiz ve telefondaki herifin sesleri geliyordu, yaklaşık 5 dakika konuştular, güldüler fakat içeride hala bir teyze sesi yoktu.

filizin ''ben duşa giriyorum'' dediğini duydum ve kapının kapanma sesini bekledim, hızlı düşünmem lazımdı ve bende kapıyı çalmak yerine çocuğu aramaya karar verdim, telefonu açtı ve ''meraba'' demesiyle birlikte sert ve kesin bir tavırla ''kapıyı aç'' dedim ve duştan duyulmayacak bir tizlikte 2 kere kapıya vurdum, hiç bir şey demeden çocuk kapıyı açtı, telefon hala kulağndaydı ve şaşkına dönmüş bir şekilde bana bakıyordu, bu eski sevgilisiydi, içeri girdim ve üstüne yürüdüm,.
    '' fark etmeyeceğimimi sandınız?, intikam almayacağımımı zannetti?'' diyordum filiz için çocuğa karşı, üstüne yürüdükçe çocuk aynı şaşkın ifadeyle geri doğru yürüyordu koltuğa ittim ve üstüne çıkıp çocuğu öpmeye başladım, belli ki filiz onu tatmin edememişti, sessiz ama sert bir şekilde sevişiyorduk, benden etkilendiğini ilk anda bile anlamıştım, sert sevişmemiz bittiğinde koltuğun üstünde yanımda çıplak bir şekilde uzanıyordu, yanağına bir öpücük kondurdum ve başımı dizlerine koydum.

seslerden şüphelenecek ki filiz duştan çıktığı gibi üstünde ve saçında havlusuyla kurulanamamış bir halde salona doğru yürüdü ve beni gördü, bize şaşkınlık ile bakıyordu, elimdeki sigaradan bir duman alıp yüzüne üfledim ve ''beni aptal yerine koyamazsın orospu'' dedim.

bir daha birini aldatmaması gerektiğini öğrenmiştir umarım, bu dersi bir daha asla unutamaz, hhiç pişman değilim.
    4 -1 ... gold tab gibson
  2. 2.
    Üşenmedin mi bu yazıyı yazarken bitanem sen? Derdin ne gel yanıma otur anlat bakalım.
    3 ... bizdenbirisi
  3. 3.
    Ajshajhahssh Allah kahretsin ki yine güldüm, gülmemem gerekirdi bu ne saçma salak şeyler demem gerekirdi ama güldüm işte özür dilerim.
    ... omen tanrem