bugün

Ben gecenin bi yarısı pijamalarıyla kapı dışarı etmiştim.
intikam almak gereksiz. Bir an once silin atın aklınızdan.
Kadınlar klübündeki biri adet kanını aldatan sevgilisinin Çayına damlatmış yemin ediyorum kız olmak süper bişiy.
Bırakın Allahından bulsun : Hiç kimse hayattan daha sert vuramaz. - Rocky Balboa -
allah' a havale etmek. belki şükretmek "allah' ım farklı boyutlara gelmeden beni kurtardığın için." şeklinde.
Bir tavsiye veremem ama cok guzel aldatilmistim. Hic cakmamistim ehehe.simdi guluyorum cunku seneler sonra karsilastim bir baktim koca gobuslu minnos bir adama donusmus.ehehe nerdeyse tesekkur edicektim beni aldattigi icin.ha ogrendigimde ne mi yaptim?! Bir balikciya gitmistik baligi ellerimle yiyip midesini kaldiracak kadar igrenclesmistim tabi ellerimi yikamadim ve mis gibi gomlegine ustune basina surup ellerimi temizlemistim.agzi acik kalmisti.keske bir de geyirseydim.. bak bu aklima gelmemisti..
aldatmasını saglamayacaktın, ha içinde varsa onun. Yine hata sende. Hiç aldatmadım ve aldatılmadım. Kimsede suç aramadım, kader demedim asla.

Çünkü öyle olması gerekti. Soru sormadım, cevap vermedim. Benimleyken benim kıldım.

Gitmeselerdi iyi olurdu ama gittiler. Artık bıraktım. ıssız bir adayım. Kumlarım var, dalgalar çarpıyor. Çiçekler var, içinde sincaplar olan ağaçlarım var.

(bkz: uludağ forum)
bırakın bir şey yapmayın. zaten ciddi bir ilişkiyi aldatarak mahvettiyse köpek gibi pişman olacaktır. bu ona yeter. en az hasarla atlatmaya bakın. benim gibi yemek yemeyip, her gün içip saçma sapan kendinize zarar vermeyin. doktor değilim ama siz dediğimi yapin, yaptigimi yapmayin. *
Sessizlik en güzelidir. Tadından yenmez. Tecrübeyle sabit.
Bir tane adam tutarım. Sonra beni aldatan kişiyle son kez konuşmak üzere bir mekanda buluşma ayarlarım. Sonra benim yerime tuttuğum adamı gönderirim aldatan şahsın ağzını yüzünü güzelce yoğurur. Şaka şaka, üşenirdim bu yüzden de bir şey yapmazdım heralade.
Sessizce gitmek en güzeli. Ah vah etmeden.
Emin olun bu daha cok acıtıyor canlarını. Ve siz de yolunuza bakın. Asla affetmeyi aklınızdan geçirmeyin. Adam olur diye ummayın, olmaz.
Bi bok yapmam hayatıma devam eder mutlu olurum diyenler size kötü bir haberim var. Aldatan sevgiliniz sizin gidip gitmediğinizi hiç önemsemiyor. Kaybetme korkusu olan insan aldatmaz. Bir anlık heves, hata, şeytana uymak... Geçeceksin bunları arkadaş. O sebepten aldatıldığınızı öğrendiğinizde alabileceğiniz en büyük intikamı alın. Meme uçlarını tırnak makasıyla mı kesersiniz, sikine cam çubuk mu sokarsınız o sizin bileceğiniz iş ama kendinize pislik yapılmayacağını karşı tarafa güzelce öğretin.
Bir odaya kapatıp 1 ay boyunca flash tv oyunculuğu izletmek.
görsel
görsel

benim adım ezel, buraya intikam almaya geldim.