1. 1.
  Ben gecenin bi yarısı pijamalarıyla kapı dışarı etmiştim.
  1 ... ovuzz
 2. 1.
  intikam almak gereksiz. Bir an once silin atın aklınızdan.
  7 ... klasik forvet
 3. 2.
  Kadınlar klübündeki biri adet kanını aldatan sevgilisinin Çayına damlatmış yemin ediyorum kız olmak süper bişiy.
  5 -1 ... finding dory
 4. 3.
  Bırakın Allahından bulsun : Hiç kimse hayattan daha sert vuramaz. - Rocky Balboa -
  1 ... balibey1930
 5. 4.
  allah' a havale etmek. belki şükretmek "allah' ım farklı boyutlara gelmeden beni kurtardığın için." şeklinde.
  1 ... sarhos ronin
 6. 5.
  Bir tavsiye veremem ama cok guzel aldatilmistim. Hic cakmamistim ehehe.simdi guluyorum cunku seneler sonra karsilastim bir baktim koca gobuslu minnos bir adama donusmus.ehehe nerdeyse tesekkur edicektim beni aldattigi icin.ha ogrendigimde ne mi yaptim?! Bir balikciya gitmistik baligi ellerimle yiyip midesini kaldiracak kadar igrenclesmistim tabi ellerimi yikamadim ve mis gibi gomlegine ustune basina surup ellerimi temizlemistim.agzi acik kalmisti.keske bir de geyirseydim.. bak bu aklima gelmemisti..
  10 ... ceylina
 7. 6.
  aldatmasını saglamayacaktın, ha içinde varsa onun. Yine hata sende. Hiç aldatmadım ve aldatılmadım. Kimsede suç aramadım, kader demedim asla.

  Çünkü öyle olması gerekti. Soru sormadım, cevap vermedim. Benimleyken benim kıldım.

  Gitmeselerdi iyi olurdu ama gittiler. Artık bıraktım. ıssız bir adayım. Kumlarım var, dalgalar çarpıyor. Çiçekler var, içinde sincaplar olan ağaçlarım var.

  (bkz: uludağ forum)
  -5 ... mister elbir
 8. 7.
  bırakın bir şey yapmayın. zaten ciddi bir ilişkiyi aldatarak mahvettiyse köpek gibi pişman olacaktır. bu ona yeter. en az hasarla atlatmaya bakın. benim gibi yemek yemeyip, her gün içip saçma sapan kendinize zarar vermeyin. doktor değilim ama siz dediğimi yapin, yaptigimi yapmayin. *
  ... kedibiyigi
 9. 8.
  Sessizlik en güzelidir. Tadından yenmez. Tecrübeyle sabit.
  ... mimist
 10. 9.
  Bir tane adam tutarım. Sonra beni aldatan kişiyle son kez konuşmak üzere bir mekanda buluşma ayarlarım. Sonra benim yerime tuttuğum adamı gönderirim aldatan şahsın ağzını yüzünü güzelce yoğurur. Şaka şaka, üşenirdim bu yüzden de bir şey yapmazdım heralade.
  ... bayananonim