bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    çaktırmadan karısını aldatan ama besbelli ki bu işi eline yüzüne bulaştıran, boşanmanın eşiğine gelen evliliklerin tüm suçlusu olan kocanın, kendisini affettirmesi için karısına kürk, pırlanta, araba, ev, yat, kat, uzay roketi, uzay seyahati vs vs almasıdır. kadının zedelenen onuru tedavi olur mu bilinmez ama kocasını pahalı hediyeler karşılığı affeden kadın bir sonraki aldatmalara da razı gelmek zorundadır.
    1 ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    (bkz: aldatan kocanın fakir olması)

senin gibi adamın allah belasını versin. hem aldat hem tek taşımı kendim alayım. hadi anam hadi dehhh.
    3 ... sally
  3. 3.
    bir çeşit vicdanı rahatlatma seklidir.
    1 ... mor2642
  4. 4.
    (bkz: parayla saadet olmaz)
    1 ... miksaj
  5. 5.
    istediği pahaLı hediyeyi aLsın yaptığı ayıbı asLa örtemez.. çocuğa mı aLıyor bu hediyeLeri?.. çocuk mu kandırıyordur?..
    1 ... tucimania
  6. 6.
    (bkz: aldatan eşin kocasına bir şey almak zorunda olmaması)
    -1 ... j butterfly
  7. 7.
    aldatan eşin bunu telafi etme yöntemidir. hem aldatıp hem "en iyi müdafaa hücumdur." mantığıyla karısının üstüne giden eşten daha iyidir. üstelik ayrılınca da hediye eşinde kalır.

-aşkımmm.. bak sana ne aldım?
    -ne aldın? ah tek taş yüzük canım.. çok.. çok.. bi saniye sen beni aldattın zühtü!

ya da;

-akşama ne pişirdin?
    -sen de hoşgeldin zühtü.
    -hoş moş gelmedim tamam mı!
    -ne ne?? sen beni aldattın zühtü!

(zühtülerden telif hakkı alınmamıştır. hoş görmeleri dileğiyle) (bkz: zühtü kim lan)
    1 ... kahvekremasi
  8. 8.
    her hediye aldığında aldatıldığını düşünen paranoyak türk kadını karşısında yaratıcılığını kullanması gereken erkeğin yapmaması gereken bir davranıştır.
    ... hayzuran
  9. 9.
    bir nevi cereme çekmek de olabiir.kişi kendisini suçlu hissettiğinden(hiç sanmıyorum) yahut hatasını telafi etme niyetiyle pahada ağır alabileceği bir şeyle karısını mutlu ettiğini sanır.külliyen yalandır,toptan menfaatlerin aile içindeki tezahürüdür.
    -kimi kandırıyosun la sen hödük denilesi
    -yuh ulan bir de kadın olacaksın satışa geldin yine
    denlmesi gereken alışveriş sahipleridir.
    ... sahibindenilanlar
  10. 10.
    vicdanını rahatlattığını sanan zeka seviyesi düsük kişilik. (bkz: kişiliksiz)
    1 ... tatlı su levregi