bugün

kesinlikle hayatta yapılacak en büyük hatalardan biridir. zamane gençleri biraz geniş oluyor. çabucak affediveriyorlar. affetmemeyi öğrenmeliler. açık ve net.
büyüklüktür, olgunluktur ama yanlıştır.

vicdanı bir kere bozulan adam artık iflah olmaz o yanlışı sürekli yapar.

istisnalar olabilir.
Yeniden aldatılmak için açık davetiye vermektir.

Vermeyin.
Affetmek değildir o. intikam almak için fırsat yaratmaktır.
Sen affetti zannedersin.
aptallıktır.. açık ve net.
aldatan insanı affedersen kendini aldatmış olursun. o nedenle aldatanı gelişine bir tekme ile geldiği yere geri göndereceksin.
tekrar yapması için iyice aç yolu canım, öyle rahat edemez hatta git tanış falan.
Gavatlik.
Genelde, yeni aldatmaya davetiye çıkarmaktır.
istisnalar vardır, olabilir. Ama çooook azdır..
Zamaninda yapmis oldugum bu hata benim tam 6 yilimi alip goturdu benden. Kesinlikle ve kesinlikle aldatan kiz/erkek birdaha affedilmemelidir.
bir insana aldatma durumunda şans vermek kendini kandırmandır. demişti bir şair.
yapılmaması gerekendir.
kendinize saygısızlık yapmak, size vermediği değeri arttırmaktır. yapmayın, yaptırmayın.
Normal değildir. Yanlıştır.
kesinlikle yanlış olandır. açık ve net.
bir kez aldatan neden bir daha aldatmasın?
insanın kendine olan güvenini yitirmesine neden olacak hata. yapmayın oğlum. kurban olayım yapmayın. ben ettim siz etmeyin. bundan daha aşağılıkça bişey yok. etmeyin kardeşlerim. yapmayın.
katil maktul iliskisidir. sonu iyi bitmez.
imkansızdır.
Birisi aldatıyorsa karşısındaki kişiye bağı kalmamıştır. Seven insan aldatmaz.
Böyle bir darbe aldıysa ilişki bitirmek en doğrusu olacaktır. ilişkide sadakat zarar görmemesi gereken en temel şeydir çünkü.
mümkün olmayan ama mecburiyetten verilen karardır.
caiz değildir. affetmeyin. açık ve net.
tekrar aldatılmak için ideal bir yoldur.
''aldatılmaya doymadım'' demektir ve hep o şüpheyle yaşayıp kendi hayatını mahvetmektir.
" itiraf " olsa dahi, ortada 4 şahit yoksa mecburi istikamet " affetmektir ".
Erkek için de kadın içinde salaklıktır. insanın özgüvenini şahsiyetini çürütür. Zaten bunu yapabilen insanın psikolojisi normal değildir.
güncel Önemli Başlıklar