1. 1.
  biz erkeklerin kalbini kıran durumdur. 2 senelik eski kız arkadaşım sırf arkadaşlarından biriyle bir gece bir şeyler yaşadık diye beni bıraktı. ya ne var bunda? aklım gitti yaptık bir şeyler, fiziksel bir şeydi geldi geçti. beni tanıştıran zaten oydu. o zaman tanıştırma senden güzel olan arkadaşlarınla. her şeyin suçlusu ben olamam ki.
  3 -10 ... kan tutan kasap
 2. 2.
  O da bir şey mi? Kadına .rospu bile diyorlar.
  7 -2 ... moon tripper
 3. 3.
  (bkz: adam haklı beyler)

  Bunun sorumlusu biraz da kadınlar, suçu erkeklerde aramayın. *
  2 -4 ... esmer cocuk
 4. 4.
  Ben de kocamı aldatoyorum ne var..kocam peşimde dolansaydı onu aldatamazdım ki..o beni aldatırken peşimde koşmuo benm nası olsa..kocam beni merak etmezken yani beni aldatırken bende rahat kalıyorum boşta kalıyorum o zaman süresinde ben de kocamı aldatıyorum..arada farklı erkekler olmasa boşanırdım Galiba çünkü kocamla sadece ev arkadaşıyız..
  Ya kocam beni çok sevse çok kıskansaydı nefes aldırmazdı vallahi ilk kocamdan biliyorum bırak aldatmayı onsuz hiçbişey yaptırmazdı il kocam nerdeyse tvdeki adamlardan bile kıskanırdı biz TV izlerken..neyse ki ikinci kocam pezevengin teki de aldatmam hayatı yaşamam sorun olmuyor.. Adam adımı bile tam bilmio daha bi kere isimle seslenmedi bana..zengin olmasa çeker miyim kahrını..velhasıl kısaca kocam beni aldatmasa bende onu aldatamazdım..babamın evinde bu kadar özgür değildim evlendim hayatım renklendi..
  Kocamda sanıo ki ben çilekeş karıyım ben ı beni hep aldatıo arada ağlıyo bana bakarak aklı sıra.. gavat yediğim naneleden haberi yok bırak olmasın zaten başına iş açar deli..
  5 -1 ... revenge girl
 5. 5.
  Kalbimiz kırılı.. Ahahaha! Ulan az bile yapmışlar size, Puştlar.
  2 ... theunique
 6. 6.
  gereken durumdur. erkeklere fazla özgürlük verilse adamın kafasına çıkarlar.
  5 ... derin futbol izleyen adam
 7. 7.
  aldatmayan betalar için, aldatan ve dölünü hunharca etrafa saçıp türünün devamını garantiye alan hayat dolu survive gücü yüksek alfa beyleri üzdünüz.
  -4 ... absurdist
 8. 8.
  Gel tekrar aldat aq, başlığın saçmalığı.
  1 ... bir damla hayat
 9. 9.
  Erkek olsun kadın olsun aldatmanın bir affı olmaz. Bunu anlamak için şöyle yapılır, aynısı sizin başınıza gelse ne yapardınız. işte o zaman kafaya dank eder ve iğrenç bir iş yapıldığının farkına varılır.
  5 ... kale3112
 10. 10.
  ne yazık ki biz erkeklerin bir süreden sonra onurunu kırmaya başlayan üzerine gidilme durumudur. kadınlar gelsin türlü iltifatlar, türlü yakınlaşmalarla erkeğin aklını zehirleyip onu baştan çıkarsın, erkek de sırf içgüdüsüne hakim olamadı diye her şeyin suçlusu olsun. soruyorum size, o baştan çıkaran kadının hiç mi suçu yok?
  -1 ... kan tutan kasap