1. 1.
    Ayrılmayan kadın yoktur, ayrılAmayan kadın vardır
    8 ... dinsiz kitapsiz kafir
  2. 2.
    (bkz: olcay baykal)
    ... baris hemen simdi
  3. 3.
    Şans vermek istemiştir. Ama erkek yüz bulmuştur bir kere. Evet bir kere yapan hep yapar. Umarım o kadın istisnasını yaşar.
    ... eskimoss
  4. 4.
    Maldır. Adam gitmiş işte neyin peşindesin.
    1 -1 ... sevgilim ben manyak oldum
  5. 5.
    Sevmiyordur. Çaresizlik, kültür, öğrenilmiş doğrular ya da diğer tüm detaylar tartışılabilir ama sevmediği konusu tartışmaya kapalı.

Seven insan kimseyle paylaşamaz çünkü. Aldatılmayı büyük bir haksızlık olarak görür. Onun yavaş yavaş sevmeyi bırakmasını izlemeye dayanamaz. Bunu ölümden beter bulur mesela. Artık adamın gitme ihtimali yükselmiştir, bu gidişi izlemek yerine kendisi gider.

Bazı insanlar eski sevgilisini biriyle görür ve bir daha onunla hiçbir yerde karşılaşmaz mesela. Açıp fotoğraflarına bakmaz. Başka biriyle görmeye dayanamadığı için kaçmaya başlar. Sever ama arkasını döner. Sevmek böyle bir şeydir. Aaa başkasıyla beraber diyip her gün fotoğraflara bakmak, ayrılsın diye beklemek, o fotoğraflara 1 dakikadan fazla bakmak hırs ve intikam isteği. Sevgi böyle bir şey değil. O yüzden aldattım ama ayrılmadı, ne kadar çok seviyor diye düşünen çok yanlış düşünüyor diyebiliriz. Hastalıklı duygular beslediği kesin ama bunun içinde sevgi yok.
    3 ... parmak maymun civcivi
  6. 6.
    Ya acınası bir çaresizliği vardır ya da aklını ekmek peynirle yemiş bir mazoşisttir.

Belki de zerre umurunda olmayan bir erkekle, garip bir evlilik sürdürüyordur.

Nerden tutarsak tutalım, elimizde kalan vehametlere sahip kadındır.
    4 ... zeytinyagli dolma kalem
  7. 7.
    Kesin zengin şımarıkların yaptığı sözleşmeli evliliklerden biri olduğu için ayrılmıyordur. Yoksa neden böyle bir şey yapsın ki?
    ... fenerliyazar
  8. 8.
    şu aldatılma olayını fazla abartmıyo musunuz ya?

sanki siz mükemmelsiniz aq. kendinizi geliştirmek için bi çabanız yok, aldatınca beni aldattı. bu nasıl iş aq? senin eksiklerini öbürü kapataacak onda bana yetmeyenleri de sende bulucam işte.

mis gibi plan.
    1 -4 ... everybody calls me alpha
  9. 9.
    eşim aldattığımı -zamanında tabi-biliyor. yurt dışında görev yaptığım esnada günlerin nasıl geçiyor diye sorduğunda yemin et dedi yapmadığına .yemin edemedim. bir tokat yedim. sadece o kadar. her şey devam ediyor.

aldatma sadece fiziksel olarak olduysa büyütecek bi şey yok zannımca. ama kaptırmak o olmaz. terk etmek kolay mı lan, ayrılmak çocuk oyuncağı mı? nerde yaşıyorsunuz?
    ... uralaltaysayan
  10. 10.
    Bence zayıf kadındır. hayatının mahvolmasını ya da dağılmasını istemeyen kadındır. doğru mu yapar elbette hayır. Bir nevi mecburiyetten kanıksar olayı. Hele de çocukları varsa.

(bkz: kemalim yapmaz)
    6 ... kale3112