bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bu duruma geldim..sizce napmalıyım? bu kara leke peşimi bırakmıyo..kurtuluş nedir..
    1 -7 ... lion girl
  2. 2.
    iyi de o kara leke dedigin zaten aldatanin, sen niye uzerine aliniyorsun? beni haketmeyen benden uzak dursun demen yeterli.
    16 -2 ... intiharameyyillitosbaa
  3. 3.
    doktora gidip bir kutu paxil alıyorsun. Bir de bakmışsın her şeyi unutmuşsun.
    1 -1 ... kapadok
  4. 4.
    Tavsiye veren yazarın nickide iyiymiş.
    8 -1 ... bana mi dedin
  5. 5.
    bismilla de yat bi şey olmaz.
    2 -1 ... forza antalyaspor
  6. 6.
    daha önce yaşadım kaldıramadım..yine aynı kadın ikinci kez hayatımın içine etti..intikam şart farz!!!!!!bu sefer hiç mi hiç kaldıramadım durum ciddi..
    ... lion girl
  7. 7.
    e hic mi aklina gelmedi insanlarin kopek bok yemekten vazgecmez dedikleri. ilkinden ders almadiysan biraz da kusuru kendinde aramalisin. yaptigi hata affedilen insan yuz bulup ayni davranisi tekrar sergiler. doganin asla degismeyen kurali. intihar dedecek bir sey degil, ders cikarman yeterli. ipe sapa gelmez seyler icin intihar mi edilir yahu.
    3 ... intiharameyyillitosbaa
  8. 8.
    haberim yoktu herkes saklamış gizlemiş..hepsini sildim hayatımdan..hiç dostum yokmuş onuda anladım..affetmedim ki..o yüzden yalnızım şimdi.. farklı insanlar(!) hep aynı hatayı yapıyo ..
    ... lion girl
  9. 9.
    Aldatılmayı kaldıramamışsın ama kaldırabileceğin başka bir şey biliyorum harun abi. Sen bi gel...

Gereksiz aktivite. Arkadaşlar niye inanıyorsunuz şunun yazdıklarına? Sizle daşşak geçiyor.
    2 -2 ... narcissistic
  10. 10.
    aldatildim, kandirdi beni. gidip hemen intihar etmeliyim. xd
    2 ... intiharameyyillitosbaa