1. 1.
    bu duruma geldim..sizce napmalıyım? bu kara leke peşimi bırakmıyo..kurtuluş nedir..
    1 -7 ... lion girl
  2. 0.
    doktora gidip bir kutu paxil alıyorsun. Bir de bakmışsın her şeyi unutmuşsun.
    1 -1 ... kapadok
  3. 1.
    Tavsiye veren yazarın nickide iyiymiş.
    8 -1 ... bana mi dedin
  4. 2.
    bismilla de yat bi şey olmaz.
    2 -1 ... forza antalyaspor
  5. 3.
    daha önce yaşadım kaldıramadım..yine aynı kadın ikinci kez hayatımın içine etti..intikam şart farz!!!!!!bu sefer hiç mi hiç kaldıramadım durum ciddi..
    1 ... lion girl
  6. 2.
    haberim yoktu herkes saklamış gizlemiş..hepsini sildim hayatımdan..hiç dostum yokmuş onuda anladım..affetmedim ki..o yüzden yalnızım şimdi.. farklı insanlar(!) hep aynı hatayı yapıyo ..
    1 ... lion girl
  7. 3.
    Aldatılmayı kaldıramamışsın ama kaldırabileceğin başka bir şey biliyorum harun abi. Sen bi gel...

Gereksiz aktivite. Arkadaşlar niye inanıyorsunuz şunun yazdıklarına? Sizle daşşak geçiyor.
    2 -2 ... narcissistic
  8. 2.
    ağzımı bozmayım diyorum ama yok..zeka geriliği karşısında diycek söz bulamıyorum...
    -1 ... lion girl
  9. 3.
    bazı hataların bedeli canla ödenir..katil olcam siz anvçca bundan anlarsınır..katil maktülmüş dersiniz..
    ... lion girl
  10. 4.
    intihar etmek, her türlü aptallık. Neden? iyisiyle kötüsuyle yasadin simdiye kadar, bir seyler icin çabaladın, sonra insanın kendi kendini öldürmesi, salaklik arkadas baska bir sey degil. Kendine deger vermemektir. Hice saymaktir yasamini.

25 yasina geldim hala suratimda sivilce çıkıyor biktim ulan diye doktora giden biriyim. O yuzden böyle şeyleri salaklik gorurum kimse kusura bakmasın.

Hele bir de bir herif icin... Ya yapmayin gozunuzu seveyim. Sevinin arkadas. Adamin gercek yuzunu gordum, beni sevmiyormus diye sevinin. O dostlar dost degilmis diye sevinin. O dostlar ilerde ne kaziklar atacakti, o adam kim bilir bu serefsizligiyle beni kac kere daha aldatacakti...

Uzulme demiyorum uzulursun de, intihar ne ya?

Git bir sicak cikolata falan ic kendine gel.

Edit: troll olduğu besbelli zaten, boyle insanlara ithafen yazdim yazdıklarımı.
    4 -1 ... formokrezol