1. 11.
  ne kadar acı.sevdiğin insanların seni böylesine aldatması.ne yapabilirsinki.hiçbirşey.aldatılan sensindir ve elinden hiçbirşey gelmez.bunca zaman geçirdiğiniz beraber anlar bir hiç uğruna feda edilmişse elinden hiçbişey gelmez.sadece,sadece ağlayabilirsin.içindeki nefreti,kini ve ACIyı kusmak için sadece ağlayabilirsin.gözyaşların yanaklarını yaksada,kalbini acıtsada ağlamaktan başka çaren yoktur.ve her zamanki gibi kaybeden yine sensin.ağlayan yine sensin.bu kadarı yeterli değil mi.bu kadar acı,kan,gözyaşı bu lanet dünyadan göç etmen için yeterli değilmi.evet bunu sende biliyorsun.gitme vakti.geçmişte yaşadığın herşeyi bir an için düşün.bu yaptığına pişman olacakmısın.tabiki hayır.devam et.o bıçak seni bütün bu pisliğin içinden alıp huzura kavuşturacak.ne bekliyorsun.senin için sevgi,aşk gibi iğrenç duygular yok.bunu kabullen artık.ve o bıçakla yapman gerekeni yap.evet işte böyle,devam et,devam et.mutlu değilmisin.biliyorum bu hayatının tek doğru kararı,bunu defalarca söylemene gerek yok.şimdi yerine otur ve bu muhteşem kırmızılığın akışını seyret.ne kadar güzel değil mi.ne kadar güzel süzülüyor.her damlasında yaşadığın iğrençliklerden parça var.ve o artık senden uzaklaşıyor.buna sevindiğin gözlerinden okunuyor.seni mutlu görebilmek çok güzel.gözlerini kapamadan önce bana bak.seni sevdim.ama bunun anlamını bilmiyorsun.şimdi huzura kavuştun işte.elveda.mutluluklar...
  8 -2 ... fightordie
 2. 12.
  sevdigimi bir başkasıyla paylaşmak....duydugumda bile tüylerimi diken diken eden bi durum!!! ama genelde bir çok insanın da başına gelmesi muhtemel bir durum.
  13 -2 ... zeyno
 3. 13.
  allah kimseye göstermesin denilen olaylara örnektr
  8 ... maksimroger
 4. 14.
  sinir sahibi biri için cinayet sebebidir.
  (bkz: pişman değilim)
  7 -1 ... istanbul icin efkar vakti
 5. 15.
  kabullenmesi çok zor durum.
  8 ... sleepless
 6. 16.
  ben senle bir gunu bir omre kiyaslarken
  sen benden habersiz baska kollarda uyuyormussun..

  sozlerini soyletebilecek, eger sevmeye devam edebiliyorsaniz yasadiginiz her ani nasil diye sayiklayarak gecireceginiz, bi sure sonra gozyaslariniz yanaklarinizdan suzulup t-shirtunuzu islattiginda agladiginizi sasirarak fark etmenizi dahasi olur olmadik yer ve zamanlarda bu islak t-shirt sendromunu yasamanizi saglayabilecek, yeryuzunde her mekanin cehenneme denk olmasina sebep olabilecek eger sevdiginiz kisiyi o sizden af dilemedigi halde affederseniz ikinize de hayati olduk olmadik durumlarda zindan edecek durum.
  (bkz: dal ruzgari affetse bile kirilmistir o bir kez)
  14 ... dmjoes
 7. 17.
  aynı zamanda aldanmış olmaktır ki büyük acıdır..hiçliğin tavan yaptığı andır.sevgiye, saygıya inancınızı yitirdiğiniz andır.bundan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.siz de...
  8 ... safi naz
 8. 18.
  insanın yandığı andır. ancak yandıktan sonra küllerinden doğup yeni biri olma fırsatını ele geçirebileceğinden, kendini eleştirmesi ve değişip değişmemeye karar vermesi açısından çok güzel bir fırsat yaratandır. en önemlisi, özgürlüğün habercisidir.
  5 ... legend of the stranger
 9. 19.
  Korkuyla sıçrayarak uyanmak isteyeceğiniz bir garip rüyadır..
  kabustur, aldatılmak..

  Tenine değdiğiniz , teninizi verdiğiniz, ruhunuzu ruhuna kattığınız sizi fırlatıp bir köşeye başka bir tene başka bir ruha gitmiştir..

  Kim bilir belki sevişmiştir, beraber yemek yemişlerdir, ona gülümsemiştir belki kıskanmıştır ve belki de onu uyurken izlemiştir..

  Geride kalırsınız..
  Yalnızca geride kalmak da değildir yaşadığınız, sizden gidilmiştir..

  Terk edilişlerin en acısıdır, en yaralayıcısıdır..Eksik hissedersiniz.Her uzvunuz gidilenden eksiktir..

  Aldatıldığınızı değil, veremediklerinizi bir başkasında bulduğunu düşünecek kadar alçalırsınız..

  Gidene, gidilene sövmek, eksik hissetmenizi engellemeyecektir..

  Sizi tüketmiştir.. içi boş bir çikolatalı süt kutususunuzdur artık.. Kabınız vaktiyle lezzetli bir şey olduğunuzu hatırlatır ancak içiniz boştur..
  40 ... kursunkalem
 10. 20.
  hayat bu fazla aldanmamak gerek..an gelir çıplak ve korunmasız hayatın oklarına karşı savunmasız kalınır.ne aklın öğretilerinden imbiklenen deneyimler kar eder ne sonsuz bilmelerin dahice alimliği.an geliyor işte en çok yaslandığınız hayatlar teker teker bir kin bulaştırırcasına ustaca siliyorlar sizi hayatlarınızdan..herkes ve herşey yalanın koynunda şeytana azap biçiyor..usta bir cambazın bile hareket edemeyeceği iplerde sizin tüm benliğinizi sunduğunuz yaşamlar onlara nazire yaparcasına tramble atma becerelerini sergiliyorlar...
  sevmişsinizdir..hemde tutkunun,şehvetin sınırlarına uzanarak o ilk duyumsama anın ilk fitili hala içinizin ceperlerini dinatmitlemeye hazır haliyle...o da burda olsaydı,bu sözleri o da duysaydı,bu parcayı mutlaka o da dinlemeliydi belki bu yemekte onun tuzu olmalıydı sayıklamalarıyla zamanınızı o başkasına ayarladıklarınız an geliyor işte ustaca sizi silebiliyorlar..ne ile muhakkeme edebilirsiniz kendinizi ne ile yargılayabilirsiniz..o bıktırıcı ve kahredici soru iner hayatınıza''neden! bunu hakedecek ne yaptım..
  sizin hala elinizin altında göstermediğiniz kartlarınız yoksa bu oyunu baştan kaybetmişsinizdir..en başından sonu ayrılık hüzzamlarına gark edecek bir mağlubiyette bile bile lades demişsinizdir..sizin sadece bir yüzünüz varken yaşama karşı kimbilir karşınızdaki kaç yüzle karşılamakta hayatına aldıklarını..siz bu yolculukta onunla yol aldığınızı düşünürken o ise daha en başından sizi bırakmışdır..bilmezsiniz,anlamazsınız ..hayat bilir hayat anlatır..hayat bildiğini mutlaka sizede öğretir.
  gecmiş olsun demekten başka teselliye gerek yok..zaten sefiller her dönemin romanı ömrümüzün.yangında ilk bırakılacak hayat sizinki..kaybetmenin ve kazanmanın pusulasında yol alan hayatta hala harici kalabilmeyi becerecek kadar peygamberlik vasıflarına haiz değilseniz bu sacmalığa hiç aldanmayın.aşk diye bir yurt varsa bilen geri gelsin...yediğiniz kazıkların toplamıdır tüketim toplumunda aşkın karşılığı.bilmiyordunuz öğrendiniz..gecmiş olsun şimdi sizden gecen mutlaka bir zaman sonra ondan da gececektir..herkesin eze eze yükseldiği aşk kulelerinde ne yazık ki altta kalanın canı cıkmıyor,üste çıkanın benliği parcalanıyor..siz iyisimi doğarken de yalnız olduğunuzu anımsayın belki bir umut huzumesi içinize doğar.hayat bu hiçbir şey fazla kaale almaya gerek yok bazen yazgınızı bile.isanın araftayken yanılsamasının ifadesi yeter bize..
  tanrım neden beni yalnız bıraktın...
  tanrının bile çekip gittiği hayatlarınıza kalıcılık mührünü kim basabilir
  10 ... levoka