1. 743.
    Başıma geldiğini düşünüyorum
    Yakalayamadım, günahını almak istemiyorum ama öyleydi
    Belki çocuk bile benden değildi
    2 ... e f e e
  2. 742.
    Sizin suçunuz değildir. Karşınızdakinin bencilliği ve maymun iştahıdır.

Sadece uzaklaşın ve yeni bir hayat kurun bu kadar basit.

Ha "aldatıldım ama beni çok seviyormuş." Diyip kanmak tamamen sizin salaklığınız.

Beni bir kez kandırır isen sen utan ikinci kez kandırılır isem utanması gereken benim.

Lafı bu konuya cuk diye oturuyor. Sizin aşk sandığınız şey sizin öz güvensizliğiniz. Biraz onurunuz gururunuz olsun.

Bide aldatılınca azıtan var. Aldatıldı isem bende gelecekte istediği kişiyi aldatan biri olabilirimcilik. Acizliğin yeni seviyesi. Kendi erdemlerinden bir başkası yüzüden vaz geçmek. Kendin olmaktan vaz geçmek. Seni sen yapan şeyleri senden almalarına izin vermek...
    ... uzay muhtari
  3. 739.
    dünyadaki en iğrenç olay olabilir. madem aldatacaksın kardeşim ayrılsana adam akıllı. niye olmayan karakter seviyeni eksilerde yüzdürüyosun.
    1 ... pembeizler
  4. 738.
    Ben bir aldatma sonucu boşanan bir ailenin içinde doğdum. Annemin en kötü zamanlarını bile gördüm. Baba kavramından biraz uzak büyüdüm. Zaten onunda babalık yapmak gibi bir amacı da olmadı. eşine saygı duymayan birinin oğluna mı saygısı olur ya. Onun da kafasını bilmiyorum.

Neyse demem o ki ben aldatılmak ya da başarısız bir evlilik gibi konulara çok takıntılı bir hale gelmiştim gençlik yıllarımda.

Bu bazen insan ilişkilerimi bile etkiledi. Hep tetikte bekleyip bir saldırıyı bertaraf etme pozisyonu gibidir. Hatta güvenemediğim bir ilişkim olunca hemen bir maraza çıkartıyor ve ayrılmanın bir yolunu buluyordum.

Sonraları bunun bir sorun olduğunu gördüm ve aşkı ve sevgiyi sorguladım.

insan neden aldatılır soruma farklı bakış açıları ile yaklaştım.

Vardığım sonuç şu. Bir insan sevdiği insana saygı duymuyor ise aldatır. Ne kadar sevdiğinin hiç bir önemi yok. Saygısız olmak sadece aldatmak değil tabi şiddet göstermek de saygısızlık onu umursamamak ve fikirlerine değer vermemek alttan alamamak zor zamanlarında bir uzaylı görmüş gibi bön bön bakmak. Her şeyde kendini haklı çıkarmak insafa gelmemek kesinlikle saygısızlık. Başarısız ilişkilerime baktım da hepsinde de benzer şeyler gördüğümü fark ettim. Aslında sorun aldatılma korkum değil sorun ilişkilerde saygı eksikliği. Yeah benim özel alanım var kendime zaman ayırmam lazım bana saygı duy gibi şeylerden bahsetmiyorum. Bunlar çok yapmacık polemikler. Bu bir ilişkide takım arkadaşına duyduğun saygı ile alakalı.

Yoksa sokarım özel alanına. Aaa özel alan isteyen ilişki başlatmasın takım arkadaşı aramasın. Süs köpeği aradığınızın da farkındayız ya da yalnız kalma korkunuz. Tabi şaka yapıyorum. (Her şakada ciddiyet payı var atlamayın)

Tabi ki insan kendine vakit ayırmayı sevmelidir. Bu hakkıdır. Benim de özel alana ihtiyaç duyduğum anlar var. Konu başka bu ap ayrı bir nokta. Dediğim gibi mesele takım arkadaşına ne kadar saygı duyduğun.

Özetle bir insan aldatıyor ise size saygı duymuyordur. Sizin ona saygı duymanız için hiç bir sebep yok. Kendini hırpalamaya gerek bile yok. Kafanıza takmayın. Yada bir şeyleri toparlamaya çalışmayın. Sadece yürüyün yolunuza. Aldatılma korkumu böyle yendim. Önce kendime sonra ilişkilerime saygı duyarak. Bana saygı duymayan da çok umrumda. Başkasına saygısı olmayanın kendine saygısı yoktur demişler.

Ve kendim zaten ilişkime saygı duyduğum için de belli şeylerin farkında ilerledim. Arada bir denge kurdum özellikle. Hepsi bu. Aldatılana dayak yiyene baskı görene tek vereceğim öneri bu.

Saygı ve sevgi çerçevesinde ilişkiler arayın. Saygı bekliyor iseniz önce kendinize sonra çevrenize duyun. Halen saygısız ise de boş verin başkası ilgilensin.

Bu dünyada ne güzellik ne yakışıklılık ne seks ne para ne itibar kendinize olan saygınızın getirdiği huzur kadar güzel değil.
    4 ... uzay muhtari
  5. 737.
    Bir cuckold erkeģinin aldatılması ...
    ... traveler of secret moments
  6. 736.
    Her ilişkimde başıma gelen durum. Asla sekmez. Neden ? Çünkü gt kaldırmayı severim. Gtü kalkan da ilgisizleşip aldatmaya kalkar. Sonra da kapımda köpek gibi havlar. Henüz havlamayanına denk gelmedim. Gelirsem de çok da umrumda olmayacaktır.
    1 ... donnaarmata
  7. 735.
    Uydur uydur yaz. Bir iki entry den sonra nickine bakıp okumayi öğretmiştir.

Hangimiz aldatilmadik. Bu illa ete kemiğe bürünmüş olmasına gerek yok. Herkesin beyninde ve kalbinde mutlaka biri vardır. Ya da hoşlandığı biri. Çoğu gerçeğini de yaşamıştır.
    2 ... giden gider
  8. 734.
    Galiba başıma geldi, zirâ ayrıldıktan 3 ay sonra evlenmişti
    ... e f e e
  9. 733.
    karşı cinse olan güveninizi bir daha düzelmeyecek şekilde sarsar.
    2 -1 ... gold tab gibson
  10. 732.
    Aldatıldım sözlük, yengeniz beni bir pislikle aldatmış.

Keyifler kaçık, arkadaş da kalmadı ki dertleşeyim...
    1 ... yakuza ibrahim