1. 1.
    En çok da Bu öfkenin öteki kadına yönelmesini iki yüzlüce bulmuşumdur. Sanki sadakat sözü veren diğer kadınmış gibi. Bu durumun sorumluluğu ve sonuçları kesinlikle çiftlere aittir. Fakat bunu Üçüncü şahıslara yüklemek her iki tarafında işine gelmektedir.

Erkeklerin evrim sürecindeki bu "çokeşli" tutum ve davranışının toplumsal yaşamda ve etik anlamda da, her iki cinsiyet açısından sessiz bir kabulünün en somut göstergesidir fikrimce.

Kimse kendini kandırmasın!

Evrim bile erkeklerden yana ne diye karşı çıkıyorlar anlamıyorum ki!

Bence tek Sorun maymun olması, aslan olsa kimse karşı çıkmazdı.
    11 -6 ... fikrimin ince gulu
  2. 2.
    diğer kadın adamın evli olduğunu biliyorsa kaşardır.
    adam evli olduğunu sakladıysa orospudur.
    burada günahsız olan eşine güvenen kadındır.

ama biz erkekler bunu anlamayız.
    4 ... konkordato
  3. 3.
    dünyayı yakar .
    ... saplanti
  4. 4.
    aldatılmayı yakıp yıkarak, küfürler saçıp erkeğe saldırarak atlatmaya çalışan kadın bence acıdan ziyade egosuna yeniliyor. bütün öfke nöbetlerinde sanki; "ben" çok devrede, çok tetikte. "bana bunu nasıl yaparsın" değil de, "bunu nasıl yaparsın" sorusu daha içten.

hiç aldatılmak gibi bir tecrübem olmadı, gerçekten kimse istemez böyle bi şeyi yaşamayı fakat, aldatılan insan, kadın ya da erkek fark etmeden çok inciniyordur muhtemelen. ama çok. çok yani. çünkü bu gibi darbelere hazırlık değiliz; seviyoruz birbirimizi, bize yapmayacağını bildiğimiz biçok şeyden eminiz, "bana bunu yapmaz"ın sınırları çok belli. fakat o sınırlar ihlal ediliyor.

eğer gerçekten sevseydi sadece çok kırılırdı kadın ve kırılmış bir kalp küfürler savurmaz gibi geliyor bana. ne bileyim, anlamlandıramaz, üzülür, soğur ama vedalaşıp çekip gider.

insanlarda farkında olmadan çok büyük yaralar açıyoruz. kırgınlıklarını göremeyecek kadar körleşmişsek zaten aldatma ya da aldatılma rolünü kolayca oynarız.

ne diyim, aldatmayın lan.
    ayrılın başkası varsa kalbinizde.
    oturun konuşun.
    vallahi daha az acıtır.
    ... dior jr
  5. 5.
    tanrisal bir ofkedir.
    1 ... arxaggelou
  6. 6.
    aldatan eşin parasını yiyorsa ve miktar ciddiyse öfkeden eser kalmaz.
    -1 ... masklavi
  7. 7.
    sikimizde değildir. erkek adamız aldatırız. doğru bir karı olsaydın aldatılmazdın.
    -3 ... 333444555666777888999