bugün

Kadın erkek fark etmeksizin, Gitmektir.

Karşınızdakine tek bir kelime bile etmeden, seçim yapmaya sürüklemeden, çirkinleşmeden, sessizce gitmek..
şu aşamada kurtulduğun için ihtiyaç sahiplerine destek ol, esirgemede çocuk sevindir, barınağa mama bırak..
boşver sevgiliyi.. bunu yapan kadınla evlenmiş ol... çocuksuz boşanabiliyorsan kendini ödüllendirip safariye falan git.. iyon denizindeki yunan adalarında bir hafta yap..
erken kurtulduğuna sevin kankam. Eğer aldattığından %100 eminsen kızın ailesine neden ayrıldığınızı anlat ve geri çekil. Sonra arkadaşlarınls kutlama yapmaya git. Bir insan seni aldatıyorsa bu onun problemi. Senin hiçbir suçun yok. Bu şerefsizliğin bi parçası olmayı o istedi sonuçta.
Sessiz kalın. Karşıdakini mahveder.
kimse için üzülme kardeş gitmeyi seçen birini zaten tutmak istesende mutlu olamazsın bir kere ama var ise o işten hayır gelmez.
sinirinize hakim olun. arkanıza bakmadan gidin. onun başına daha beteri gelecektir.
Kana kana kanın.
Yine sosyal deney denemesi galiba bu bilge salih adam. O halde Tek kelime; "aldatan bizden değildir".
Sizde aldatin. Kisasa kısas.
ilk kandırılan sen değilsin. kendini özel hissetme. unutursun. evlenince yatak odanda yakalamaktan şimdi ayrılmak iyidir.
Sizi aldatan kişinin hırsını başka bir kimseden çikartmayin.(Yalnızca aldatılan erkeklere değil kadınlara da tavsiyemdir)
seni aldatan herkesi aldatır siktir et.
Yaşadığı bu Durumu bana anlatan arkadaşıma “git vur söz ben içerde sana bakarım” diyerek tavsiye vermiştim. Sonra yanımızda oturan diğer arkadaşım “saçmalama bu karıyı öldürüp senin bu sözünüde ifadesine eklerse, cinayete azmettirmekten yargılarsın” demişti; o günden sonra tavsiyede bulunmama kararı aldım.
avusturya atasözüdür: tramvayların arkasından koşulmaz, az sonra bir yenisi gelir.