1. 133.
    Milletvekili, bakan, başbakan, özel kalem, başdanışman, başdanışman danışmanı.
    ... nagam
  2. 132.
    Meslek diye adlandırdığımız andan itibaren ortada bir emek vardır. Emek ise ödenmek zorundadır. Meslek olarak nitelendirdiğiniz sürece ve hak edip edilmeme konusunda fikir beyan ettiğiniz an itibariyle o emeğe (mesleğe) talebiniz olmuş demektir.
    ... axspec
  3. 131.
    Elinden geleni en iyi şekilde yaptığı sürece her meslek grubu hak eder maaşını.
    3 ... internest
  4. 130.
    Polis
    Doktor
    Milletvekili
    Müteahhit
    Emlakçı

Böyle uzar gider.
    3 -2 ... keyf kahyasi
  5. 129.
    Polisler diyeni dövüyorlar ama ben de polisler diyeceğim. Polis kuzenim, boş vakit bolluğundan yana yakıla yapabileceği ikinci bir iş kovalıyor. Arsa, çiftlikbank, borsa işleri de kesmiyor arkadaşı. Şimdi biz bunlara aldığı parayı hak ediyorlar diyebilir miyiz. Bizim bir yerlerimizden ter akarken.
    4 ... ngark
  6. 128.
    Herkes polisler yazmış ama polislerin aldığı maaş az olsaydı ortalık rüşvetten geçilmezdi.
    -1 ... aspendoswine
  7. 127.
    emlakçı başı çeker daha ne iş yaptıklarını anlayamadım ev sahibi buna iş verir parayı kiracıdan alması, şimdi kimin adamısın yani birde ne yaptın hani danışmanlık hizmeti olur felan bir destek olur anlarımda çek foto koy malüm sitelere bul bir enayi geçir gayrimenkulü. hele satışta milletle kazanıyorlar parayı kaldırıyorlar. onun haricinde kimse bence kazandığı parayı istisnalar hariç hak etmiyor. herkes memur zihniyetli olmuş. akşam mesai dolsun maaş günü cukkala parayı, kimse kul hakkı düşünmüyor, liyakat sıfır. sallamasyon iş yap sabunla geç.
    ... minmimeranim
  8. 126.
    Şüphesiz ki yine rehber öğretmenliktir.
    4 -1 ... loveneverdies
  9. 125.
    Her meslek aldığı parayı hak eder. Hiçbir şey öyle dışardan göründüğü gibi kolay değildir. Önemli olan işini düzgün yapmak.
    4 -1 ... queenizm
  10. 124.
    Polisler nasıl aldığı parayı haketmiyor anlayamadım kaç para almalılardı? Nasıl bir çalışma sistemi olmalıydı çok merak ediyorum.
    ... balistik karizma