bugün

klişe türk şarkıcılarının yeni çıkardıkları albümü için sar ettiği sözlerden biridir.
kadın 2011 de bir albüm çıkarmış. 2012'de yeni albüm çıkarıyor ve albüm için söylediği cümle
"albümüm içime sindi". bu cümleyi 1 yıl arayla albüm çıkarmış bir şarkıcı da söylüyor, 3-4 sene sonra çıkarmış şarkıcı da söylüyor.
ikisinin arasında, hangisinin daha samimi olduğu hakkında çıkarım yaparsınız zaten.
+yeni albümünüzle ilgili neler söylemek istersiniz?
-albümüm içime sindi

+peki çalışmalarınız nasıl gidiyor biraz bahseder misiniz?
-tam anlamıyla stüdyoya kapanmış durumdayız. hepinizin bildiği gibi x ve y gibi çok başarılı isimlerle çalışıyoruz, bu benim için büyük bi onur. onun dışında albümde 'sen gidersen ben n'aparım' isimli bi parça var. sözlerini okur okumaz evet dedim bu parçayı ben yorumlamalıyım. kayıt esnasında gözlerim doluyor, zorluk yaşıyorum. albümün ilk klibini de bu parçaya çekmeyi düşünüyoruz. gerçekten çok duygusal bir parça. sevenlerimin buluşması için gün sayıyoruz.

açılımı;

"albümüm içime sindi çünkü açıkçası ben de müzikten bi bok anlamıyorum, müzik kültürüm yok denecek kadar az. ama çok sıkıntı değil çünkü türkiye'de de müzikten anlayan insan sayısı çok az. albüm satışları, üç beş kıytırık kanala satılacak video klipler, turneler, konserler, boktan reklamlara müzik olsun diye satılacak birkaç parça falan derken nerden baksan 100 milyar vururum, kafam rahat. hadi sevgili mal fanlarım, radyolar televizyonlar açılsın, pamuk eller cebe bu boktan albümü ve konser biletini hemen almalısınız."
vasat türk popçusu klişesidir. bu popçuların şarkıları kadar boş ve samimiyetsiz bir sözdür.
tüm parçalar çocuğum gibi şeklinde devam edecek vasat popçu cümlesi.
"bu sefer çok içime sinen bir albüm oldu!" lafı ile birlikte anılan cümledir.
"nerene sindi hele bi göster" diyesi geliyor insanın duyunca!
türk pop müzik şarkıcıları tarafından bolca kullanılır. *