bugün

Haklıdır.
Köküne kadar haklıdır.
yobazları hayli sinirlendirmiş olsa gerektir.
"din" ile "tanrı" kavramlarını aynı sanan ve de anlayış kabiliyetinin einstein'ınkinden daha üstün olduğunu düşünen bebelerin, abilerinin ağızlarına verdikleri boş laflarla inkar etmeye çalıştıkları gerçeğin ifadesidir.
doğru demiştir. zaten bilim insanlarının bu tür saçmalıklara inanması yaptığı bilime hakarettir. sen git bir yanda kimya çalış diğer yanda huri hayal edip mastürbasyon yap. olacak iş değil.
kürt sait'in müritlerinin, raporlu akıl hastası üstatlarının sayıklamalarıyla karşılık vermeye çalıştığı demeçtir.

bir tarafta einstein'ın sözleri, diğer tarafta ağzı kalabalık, çok yalancı, megaloman ve de akıl hastası bir kürtün sözleri...

sobayla konuşan, telsizlerin cinler sayesinde çalıştığını sanan raporlu bir deliyi einstein'dan üstün saymak?

ilginç...
çevreye bakıyorum ve haklı.
Cennetten vip bilet aldığının göstergesidir.

Senin ıqn kaçta Allah'ın olmadığını iddia ediyorsun bre gafil bre kafir.
Dibine kadar haklıdır.
Yahudiler için öyle birşey söylediğini sanmıyorum, söylemişsede katılmıyorum. Yahudiler beğensende beğenmesende üstün ırktır. ilim,bilim,ticaret en fazla yahudiler sayesinde bu günkü yerindedir. Adamlar dünyayı yönetiyor, hala üstün olduklarını kabul etmiyorum demek, komik. Kaldı ki, kendiside bir Yahudi.