bugün

yıllardır insanlardan saklanan realite. hayır atom bombasını parçaladın da noldu amk?

(bkz: atom bombası)
(bkz: atom bombasını parçalamak)
(bkz: hele otur bi soluklan yiğidim)
(bkz: izafiyet teorisi)
" newton la mı görüşüyorum? "
telefon sapığına kızıp graham bell'e küfretmeye benzer.
küçükken konuşmaya geç başlaması ve içine kapanık bir çocuk olması bu önermeyi doğrular niteliktedir.
(bkz: annenin potasyumu az koyması)
evet! ortaokulda okurken matematik hocası da demiş zaten, 'senden bir bok olmaz!' diye...

- sahi! nerde o adam şimdi?
(bkz: yapcak bişey yok)
ilkokul öğretmeninin düşüncesi buymuş. hatta annesini okula çağırıp çocuğunu okuldan almasını ve bir mesleğe çırak olarak vermesini istemiş çünkü okumasında bir gelecek göremiyormuş onun için. michael jordanı ortaokulda takımdan kesen coach'un durumu gibi olsa gerek bu durumda, adam gelmiş geçmiş en büyük fizikçi ama ilkokul öğretmeni onu aptal görüyor.
einstein la konuştum haberler iyi.

diyor ki ben iyidim ama ortam kötüydü, onlar bozdu beni. en son bana da kızdı "çekilin atomları parçalıcam" diye bağırarak gitti, bende anlamadım.

tanım: einstein ın gerizekalılığı durumdur. tabi eğer böyle bir şey varsa biz bir bakteri zekasındayız demektir. yani bir allah söylemi olabilir ya da "buyurmuştur"
(bkz: einstein ın ilkokul öğretmeni daha ölmemiş mi lan)
(bkz: gerizekalılığın göreceliği)
(bkz: bir trollden nameler)
(bkz: einstein in atom bombası parçaladığını sanmak)
(bkz: bomba parçalamak)
(bkz: atom parçalamak)
en az, bu başlığı açanın aklı selim bir zat olması kadar imkansız durumdur.
(bkz: düşünmeden bok atmak)
birinci entrisiyle beni yerlere sermiş başlıktır . adam izafiet teorisini bulmuş dicen bomba sancak.
(bkz: topu görse bomba sanacak spor yazarları)
(bkz: çekiçle atom bombası parçalamak)

(bkz: kırdın kırdın)
(bkz: atom bombası parçalamak)
(bkz: edebiyat parçalamak)
Kesinlikle hayranlıkla bakılmaması gereken bir insan olduğu doğrudur. Fakat atomu parçalamasına laf ediliyorsa en az motor icat edildi trafik kazaları oluyor denmesi ile eş değerdir. Atom parçalamakta ki amaç bilime hizmettir, onu alıp milletin kafasında tepesinde kullanacak kadar ahlaksız olmak başkalarının suçudur. Gerizekalı değildir fakat asla onun gibi olunamıyacağı gıpta ile bakılması gereken biride değildir. insandır!
adam izafiyet teorisi ile, dindeki zaman tabusuna darbe vurdu.
ama yinede ;

(bkz: engelli dahilik)
geri zekalı olmasaydı düz mantık kulanırdı dedirtir.
kendini geri zekalı hisseden herkes için bir tesellidir. bekleyiştir.
''einstein'i geri zekalı olarak kabul ettireyim sonra kendimi dahi olarak ortaya atabilirim'' zihniyetindeki kişilerin söylemidir.
yahu adam vakti zamanında yapmış yapacağını. bulmuş teorisini, kırmış geçirmiş dünyayı. sen şimdi adama geri zekalı desen ne oluur? demesen ne oluur? mezarında rahat bırakın bari adamı, nedir bu arkadaş?! adam bilime hizmet edeceğim diye yırtmış bir taraflarını, bilmem kaç yıl geçmiş geri zekalı diyorsunuz adama. mezarından kalkıp; ''getirin ulan atomu, yakacağım bu dünyayı!'' derse ne olacak? bize acıyın bari. *
(bkz: başı göğe ermek)