1. 1.
    Kepini cilalı ibo gibi takıp kışla içinde dolaşırken karşıdan gelen 3 yıldız 1 çelenkli amcaya “bro starbucks ne tarafta yeeeaaa” diyen bedelli berkecandır... olası bir şeydir. Çünkü askerde olmaz denilen her şey olurdur. Yazık...
    3 ... beyaz atletli trex
  2. 2.
    Sonra bir ışık gördüm usta böyle yıldızlı bir galaksi gibiydi. Sonuç şişli etfaldeyim. Ben nasıl geldim lan buraya.
    4 ... kale3112
  3. 3.
    ödeyemeyeceği bir bedel eklenir askerliğine.
    2 ... fastest man alive
  4. 4.
    eskiden de be onlar şimdi bir sipariş ile cam şişe starbucks coffee alır, yine starbucks ile selfie yapar. bu berkecanlara bedelli koymaz.
    1 ... bay efendi
  5. 5.
    Devamında gel bro americano ısmarliyim derse kendini daha beter züktürebilir...
    1 ... beyaz atletli trex
  6. 6.
    +senin asgari şartını yerim ben.

-bak dedim ikidir bana zıt gidiyorsun! içkiliyim. sen dedim indir elini!!1! dedim indir! yok alçı yok bu sefer (gülüşmeler), buraya pens attılar, çünkü buradan tutup yırtmışlar belli ki.
    1 ... alpertunna
  7. 7.
    ilk gün muayeneden geçiyoruz 331kd. 'ler. herkes sırasını bekliyor. doktor çağırdı (tabib yarbay) sıradakini, arkadaş bacak bacak üstüne atıp başladı şuram ağrıyor, buram ağrıyor diye anlatmaya. bölük komutanı (yüzbaşı) arkadaşa işin bitince gel yanıma dedi. o zamandan beri göremedik elemanı.

sonları aynı olacaktır büyük ihtimal.
    1 ... hatake kakashi
  8. 8.
    (bkz: sikmeseler bari)
    1 ... nobody s
  9. 9.
    + devrem nemlendiricim nerede diye sorar.
    1 ... cilveli ahmet hoca
  10. 10.
    Disko'ya gider.

O da kalmadı ama eskiden işlevseldi.
    ... babacarlos