1. 21.
  işte bu yüzden laik türkiye cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.
  4 -1 ... rockonbaby
 2. 22.
  Tam umutsuzluğa kapılırsınız sonra biri çıkar "biz daha ölmedik" der. işte o subay bu subaydir.
  1 ... abaninaltindakisopa
 3. 23.
  mülakatta torpille iki bin liralık iş, ilçe başkanının eteğini öpererek ırgatlık kadrosu bekleyen beslemelerin hakkında soruşturma açılmasından, açığa alınmasından, işini kaybetmesinden falan korkacağını düşündükleri subay.

  insanın inandıklarıyla, haklı olduğu mevzular zaman zaman yan yana gelir, bu durumda da öyle olmuş, albay haklı bir tepkiyle onurlu bir duruş sergilemiştir.
  4 ... antimatter
 4. 24.
  Adamdir koymuş postayi.
  3 ... sqilacci74
 5. 25.
  sapıklara haddini bildirmiştir.
  genelkurmay adam görsün.
  2 ... kafam bir milyon
 6. 26.
  kendisiyle gurur duydum helal olsun. inşallah kendisi fetöcü, solcu, cehapeli gibi saçma iddialarla yaftalanarak hakkında işlem başlatılmaz.
  1 ... alininki
 7. 27.
  Şehitlerin gazilerin anısına Okunulan kurandan rahatsız olup kalkıp o ortamı terkeden, ülkesindeki dine saygısı olmayan saygısız albaydır. Zaten şehitlerin ve gazilerin anısına okunuyor o kuran neden rahatsız olsun ki bir insan!! atatürkün bahane olduğu bellidir.
  Bu bahaneleri artık bazı kesimlerin bırakması gerekir.
  Atatürkün her şeye alet edilmemesi gerekiyor. Dine düşman olan birinin kendi düşünce ve fikrine birilerini alet etmesi çok saçmadır.
  -2 ... desifreleyici
 8. 28.
  Kuvvetli olasılık en hafifinden görevden alınacak, emekliliğe sevk edilecektir. Sanırım kendisi siyasete atılma planı vardı onun için bu aksiyonu yaptı, chp milletvekilli adaylığını cebine koydu.
  ... typhoon17
 9. 29.
  örnek alınması gereken komutanımız. aslında yaptığını her bir ferdin yapması boynunun borcu.
  1 ... blitzz
 10. 30.
  adam mesleğinden ihraç edilebilme ihtimaline rağmen taşağını ortaya sermiş ve göte göt demiştir. peki siz beyaz yakalılar, elini sıcak sudan soğuk suya değdirmek istemeyenler; haksızlık karşısında hanginiz bu duruşu sergileyebiliyor?

  adam gibi adamdır, bizler yalniz değiliz.
  1 ... cok da nikimde