1. 1.
  https://youtu.be/b6eIOltIs0Y

  Bir imamhatip okulunda düzenlenen 18 mart Çanakkale Zaferini ve Çanakkale şehitlerini anma programında, Mustafa Kemal paşanın adının dahi geçmemesi üzerine sinirlenerek, giriş konuşmasını yapan haini, "Hoca! sen hiç Mustafa Kemal Atatürk'ü duydun mu?! " diye gür bir sesle azarlamış aldığı aptalca cevap ve tsk üniforması gören siyasal islamcılara has ürkek ve yavşak tavırlar üzerine, mağrur bir o kadar da karizmatik bir tavırla ortamdakilerle aynı havayı solumak dahi istemediğini açıkça belli ederek merasimi terk etmiştir.

  Videoda görüleceği üzere bu ortamda bile has bir Türk subayı olduğunu, takımları masaya vurarak belirten koca yürekli bir Türk subayıdır. Ne yazık ki adını gururla anmak istediğim fakat bir parça buruk andığım Türk Silahlı Kuvvetleri'ndeki bazı mevkiler onurlu komutanımızı, soruşturma açmak suretiyle susturmak, cezalandırmak istemektedir. Ama tarih bunları yazar. kendisi emeği ve hakkıyla aldığı apoletlerini resmiyette kaybetse dahi, bizlerin gözünde onurlu bir Türk subayı olarak kalacaktır. Diğer suskun, pısırık üniformaya yakışmayanlara ışık olması dileğiyle. Tsk onurumuzdur.
  13 -6 ... yalanmakinesi
 2. 2.
  atatürk düşmanı siyasal islamcı militanlara haddini bildiren komutandır.

  var olsun.
  11 -1 ... uzakyolun yolcusu
 3. 3.
  Candır.

  albay önder irevül
  14 ... eratosthenes
 4. 4.
  Eski özel kuvvetçi.Kendisine sallayan irticai teröristler beşiğinde bokuyla oynarken bu adamın botları kuzey ırakta basmamış toprak bırakmamıştır.Olması gerekeni yapmıştır.
  29 -5 ... servantesatr
 5. 5.
  çok genç yaşta albay rütbesine gelmesi dikkatlerden kaçmamıştır.

  bu yükseliş nasıl oldu? kamuoyunun aydınlatılması gerekir.
  4 -34 ... telefoncu ekrem
 6. 6.
  albay önder irevül
  18 -1 ... eratosthenes
 7. 7.
  Bu onurlu davranışından dolayı kendisini tebrik ediyorum.
  22 ... frekans
 8. 8.
  Nihayet özlenen duruş..
  18 -1 ... vigilante8
 9. 9.
  adam gibi adamdır.

  ilçe milli eğitim müdürü açıklamasında 'acaba okunan kuranı kerimden mi rahatsız oldu bilemiyorum' demiş. allahım sen bunları çarp ya rabbim. ağızları gözleri yamulsun biz de görelim ne olursun. amin.
  33 -1 ... the dayi slx
 10. 10.
  işte böyle subaylar var oldukça, türkiye cumhuriyetinin bekaasından korkmuyoruz.
  22 -1 ... lipsos