bugün

şahsa munhasir veya grup olarak verilen emeğin kayıda yansıması neticesinde, kısa ve öz deyişle, bu kaydın paketlenmesi sonucunda, albüm oluşur.siz, takip ettiğiniz, beğendiğiniz veya merak ettiğiniz birinin veya grubun albümünü alırsınız.parayı verdiniz ilgili müzik markete akabinde albümü aldınız.kasiyer uzattı albümü size ve tuttunuz, işte o an... albümü tutmuşsunuzdur,sanatçı veya zat-i muhterem kişiler amaçlarına ulaşmıştır..sizin gibi kaç kişi gidip para verip o albümü alırsa doğru orantılı olarak o kadar da tutulur.ayrıca herkes kendi aldığını tutmalı değil mi?!.. ne öyle!. korsan alıp başkasınınkini tutmak. yakışmıyor değil mi? efendim, halkım iyisinden anlar, tutacağını bilir, diyemiyorum maalesef.. bu ülke de petek dincoz'ün albümü de tut*. tutmasın mı diyorum.. hayır tutsun.. banane.. ama kaliteli yapılanlar ön planda olsun.. seviyorum kaliteyi, herşey de kalite arıyorum. tutmayan mı ne var? bence şiir albümleri tutulmaması için yapılıyormuş gibime geliyor.. yani bilmiyorum.. siz tutuyormusunuz?
(bkz: mp3 bulundu mertlik bozuldu)