bugün

yenilse de yense de beşiktaş'ın yanında olacağını belirten taraftar haykırışı.
(bkz: biz seni sevinmek icin sevmedik)
8 golden sonra şuurunu kaybeden kişinin feryadının slogana dönüşmüş halidir. yazıktır, acınasıdır.
kimsenin takım değiştirin dediği yok ki alıngan taraftarlar...
8'de yesek 10'da yesek yinede beşiktaş'ı bırakmayacağını belirten beşiktaş taraftarlarına ait slogan.

bu sloganı ben hep söyledim ve ölene kadar söyleyeceğim.
yani 8 10 farketmez tecrübe işidir bu biz yine beşiktaşlıyız bizim için isimler önemli değil önemli olan beşiktaştır napalım inönüde yendik biz de maçı tartışırız ama hiçbir zaman beşiktaşlılığımız bitmeyecektir
8 tane gol yedıkten sonra kurmaktansa başını öne eğmeye sebep tümce.
değişik başlıklardan yönlendirilen başlık.***
tarihi farktan sonra çıplanıp çarşı atkısını geren taraftarın söze dökülmüş hali.
alayına isyan inadına göztepe ve alayına isyan ölümüne göztepe gibi yıllardır göztepe'ye ait olan cümlelerden birisinden uyarlanmıştır, bejekenin değildir.
zannımca en çok yıldırım demirörenin benimsediği slogan. adam hala inadına başkan. hem de herkese inat. isyanı kime, onu çözemedim henüz.
beşiktaş yenildiği zamanlarda rakip takımların 'beşiktaş büyük takımlıktan ihraç edilmeli' 'en iyisi beşiktaşı bırakıp gs ye geçmek' gibi cümleler kurmasına karşı beşiktaşlıların verdiği tek cevaptır. meali; yenilsek de yensek de, iyi gün de kötü günde beşiktaş ulan! dır.ötesi yoktur.
bu akşam da söyledik çok şükür.
Şampiyon olmasıyla kısa bir ara verilen sözdür.
güncel Önemli Başlıklar