Advertisement

 1. 1.
  1983 doğumlu norveç in stabaek kulübünde forma giyen yetenekli orta saha oyuncusu. sol ayağını brezilyalı top cambazları gibi kullanıp 2007 ve 2008 yıllarında norveç te yılın futbolcusu seçilmiştir. flamengo altyapısının dünya futbolu na armağanıdır. ileride büyük takımlarda oynaması muhtemeldir.
  edit - trabzonspor un bonservisi için yaklaşık 3.5 milyon euro teklif ettiği oyuncudur aynı zamanda.
  -1 ... serander
 2. 2.
  trabzonspor a transferi an meselesi olan futbolcu. olur da gelirse tek kolla boks yapmaktan kurtuluruz sanırım.
  ... serander
 3. 3.
  trabzonspor un sol kanat için düşündüğü riskli transfer. Bonservisi konusunda telaffuz edilen 3.5 milyon euro fiyatı riskin boyutunu daha da arttırmakta. Ayrıca internetten izlediğimiz kadarıyla çalım atma yeteneği oldukça gelişmiş bir oyuncu. Bu defansif yönünün zayıf olabileceği kuşkusunu güçlendirmekte. Arkasında oynayacak olan cale nin defansif yönünün bir sol bek için çok iyi olmadığı düşünülürse sol yine ideal seviyeye gelmeyecek ancak sağın gücüne yaklaşacaktır. Kendisi gelirse umut kenarda oturacak ve 60. dakikalarda oyuna gireceğinden isaac ında forma şansı azalacaktır. *
  1 ... hewit
 4. 4.
  fanatik in bugünki haberine göre trabzonspor(um)un anlaştığı futbolcu.

  http://fanatik.ekolay.net...4_Detail_35_124196_14.htm
  2 ... kel kör kirpi
 5. 5.
  takımı tarafından satılmayacağı açıklanmış futbolcudur.
  -2 ... hewit
 6. 6.
  ajanslarda son dakika haberi olarak trabzonsporla anlaştığı duyurulan futbolcu. umarım norveçte olduğu gibi türkiyede de yardırır. 3,5 yıllık sözleşme yapılacakmış kendisiyle.bonservis bedeli olarak çeşitli taksitler halinde 3 milyon 900 bin Euro verilecekmiş. sadri baba da olayın içine. kolpaya benzemiyor.* (bkz: hayırlı olsun)
  edit:Stabaek klübü resmi sitesinden de açıklama geldi."Alanzhino til Tranbzonspor ".tamamdır bu iş.
  1 ... gokersan
 7. 7.
  stabaek tarafından resmi olarak 4 milyon euro ya trabzonspor a satıldığı açıklanmış futbolcudur. Büyük ihtimalle umutu yedek klübesine oturtacaktır.
  1 ... hewit
 8. 8.
  yakında alanzinho verendingo benzeri süper esprilere konu olup aynı zamanda maruz da kalacak sambacı.
  4 ... eurasian
 9. 9.
  internetten izlediğim videolarına bakarak çok etkili bir hücum oyuncusu olduyğunu söyleyebilirim. süratli ve teknik. en büyük avantajı da trabzonspor'a gitmiş olması. fener'e, galatasaray'a ya da beşiktaş'a gelseydi 2. haftadan 'forvet arkası serbest adam bu' 'dünyada böyle futbolcu kalmadı, gönderilmeli' '10 numara koşmaz bu' gibi saçma sapan eleştirilere maruz kalabilirdi.
  1 ... johnnyturhan
 10. 10.
  trabzonspor'un kanatları güçlendirmek adına aldığı orta saha oyuncusu. yattara'nın yükü hafifleyecektir. sol kanat sıkıntıları bitecektir.
  inşallah beklendiği gibidir. trabzon hiç olmazsa bu sene şampiyon olsun yoksa dağılır bu takım.
  1 ... xargn