1. 1.
  yaz aylarının gelmesiyle birlikte yollarda görür olduğumuz "deutschland" (d) plakalı arabalardır. en çok tercih edileni bmw'dir. bunu, mercedes, volkswagen ve audi takip eder. içinde genelde 5 kişi bulunur (limit) . tavanda extra bagaj olmazsa olmazdır. almanya'da, bizim buradaki doğan, şahin gibi değersiz olmasına rağmen türkiye'de gittikleri her muhitin insanı tarafından saygı, sevgi görür, el pençe divan durulur bu arabalara. sürücüsünün gözünde güneş gözlüğü, ağızında "west" marka alaman sigarası, üzerinde garip garip şekillerin bulunduğu t-shirt veya gömlek vardır. ayağındaki sandalet de sanki bu seriyi tamamlamak için giyilmiştir.
  -1 ... arjen robben
 2. 2.
  yazları "d" plakalı araçlarıyla belirirler. camları genelde filmlidir ve son şeritten yardırırlar. bir yerde mola verdiğinde onları geçersiniz fakat onlar tekrar sizi geçerler. * * *.
  2 ... buadamneyinnessi
 3. 3.
  Genelde bmw ya da mercedes markalı olan arabalardır.
  ... justfight
 4. 4.
  geldikleri yerin trafiğinin ırzına geçen arabalardır. almanya da yapamadıklarını burda yapar gavatlar.
  ... baba24
 5. 5.
  genellikle güzel, lüks arabalardır. mercedes vb.
  yanınızdan geçerken; orospu çocuğuna bak almış mercedesi basıyor gaza ve vites 5, 6 ya doğruya atılır yetişilmeye çalışılır. * *
  1 ... gold edition
 6. 6.
  bir zamanlar ford taunus idi. şimdi çeşitleri çoğaldı...
  ... barko
 7. 7.
  kornası şayze, radyosu ismail yk, cankan, çetin çetinkaya ve bilimum gurbetçi parçalar çalan, çoğunlukla eski model mercedes, içinde gözlüklü dağ hayvanı olan arabalardır.
  ... jonathan hemlock
 8. 8.
  bir zamanlar kullanıcıları onlarla burda hava atıp pis pis sırıtırken şimdilerde burdaki modeller karşısında ağzı açık bakınmaktadırlar.ha bu ne demektir orda çalışan mercedese biniyordu emeğinin değeri ile burdakiler eşşek sikiyordu,orda çalışanlar gine emeğinin değeri ile mercedese biniyor burda eşşek sikenler akp sayesinde alavere dalavere cipe.
  ... vigilante8
 9. 9.
  18-24 yaş aralığı golf, 24-38 yaş aralığı siyah Bmw, 38- 55 yaş aralığı metal renkli mercedes olan alamancı arabalarıdır. Genellikle plakaları isimlerinin baş harfi ve doğum tarihlerinden oluşur.
  ... usulca enseye vuran ersoy