bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    alış veriş merkezleri vb. yerler için oldukça meşakkatli ve kahrolası bir durumdur
    2 ... dygjoe
  2. ?.
    eğer tuvalet kağıdı kalmamışsa, rezillik diz boyu...ki genelde kalmaz.
    3 ... zero95
  3. ?.
    umumi yerlerde bayanlar için işkencedir. yok çantamı tutayım, klozete hiç bi yerimi değirmeden işemeyi başarayım ki bu noktada bacaklara işememek marifet ister. kıçını tut, başını tut, donunu tut. marifettir yani...
    6 ... angelina
  4. ?.
    Eğer şanslıysanız tuvalet kağıdını gördüyseniz parça parça alır klozetin kapağını örter, sonra da hiçbir yerinize değmeyecek şekilde ayarlayıp rahatlığa kavuşursunuz. *
    1 ... asabisin galiba
  5. ?.
    proseduru asagidaki gibi olan eylemdir.

kic deligini kapayan butun kiyafetler cikarilir, eger klozet kapagi yukaridaysa indirilir; sirtin izdusumu kapagin kenarina 5 cm aralik kalacak bicimde kalcalar kapagin uzerine konur.
    ... revolter00
  6. ?.
    evde makbul olan, umimi tuvaletlerde ise kendine lanet okutan tuvalet türü.
    ... aksak tirtil
  7. 1.
    klozetin kapagini kaldirmadan iseyen hayvan oglu hayvanlarin bulundugu bir dunyada cok zor bir is. kapilara yazilmasi gerek hayvanlar giremez diye. wallahi hayvana egitim versen kapagini kaldirir oyle iser. ama bizim insan oglu insanlar yapmiyo boyle seyler.
    ... voodoo chile
  8. 2.
    alafranga hariç başka bir tuvalet cinsinde ihtiyaç gideremeyen ben için gayet normaldir. * *
    ayrıca (bkz: kendi evinden başka yerde sıçamayan yazar)
    1 ... ben var yazar olmak
  9. 3.
    istersen dünyanın en zengini ol, istersen en güzeli, yine de göte su sıçratmadan bırakmaz alafranga tuvalet..
    2 ... walkwalkfashionbaby
  10. 4.
    alaturka tuvaleti tercih etmeyenin hak ettiği durumdur.
    ... gittigerigeliyoooo