bugün

bir emir cümlesi gibi ama tam da değil, tavsiye niteliğinde sanırım.

iyi de mikroskopla mı bakalım aq?

Edit: 1.81.

Neden bu kadar eksilendi anlamıyore. Ne çok 1.50 kız varmış lan burda, kaç kaç.

premiumedit: 1.60-1.75 arası idealimdir arkadaşlar, burdan da duyurumuzu yapalım.
Benim boyum 188 olum olur mu acaba 150.
bodur tavuk , her zaman piliç..
Çitilemesi kolay olur.
G.tünemi sokacan aq.
Seneye de seversiniz. Hahahha.
katıldığım önerme.
ekonomik kriz var sonuçta
Az yer cebinizi yakmaz.
Oo arkadaşlar hepiniz en az 1.80'siniz sanırım. Ülkedeki bütün uzun boylular uludağ sözlük'te toplanmış, vay anasını. Bu hesapla ülkenin kalanı ortalamayı 1.70'e tamamlamak için 1.30 falan olmalı.
Kesin sorsak hepinizinki de en az...
Neyse. Oralara girmeyelim. Yakşamlar.
Kesinlikle doğru bir tespit. Ama 1.50 şart değil tabii.
doğru ekonomi boy olurlar, isterseniz ekstra 2 tl ile büyük boya geçebilirsiniz. sanki ülkedeki tüm kızlar uzunda. kezo olmasında varsın kısa olsun. bir abaza sözü derki yatakta boylar eşitlenir. kısa sigara gibi birde zayıfsa box slim olur. kısa iyidir cep herkülü cep boy koy cebe gezdir. ha sarılma biraz sıkıntı olsun kaldırıma taşa çıkar olur biter.
Niye kardeşim ibret olsun diye mi 1,87(küsürat tamamen gerçektir) boyla niye alalım.
Kilometrede kaç kuruş yakıyor bunlar?hakiki sivas kangalı ile takasa giren var mı?
yarısı yerde kız almaktır. çok tehlikeli olurlar.
Kullanım amaç ve koşullarına göre kişiden kişiye değişen isteklerdir.. boy kilo vb şeyler.
yalnız 1.50 filan ama hatun güzelmiş. böyle şirin bir hatunum olsun 1.50 olsun sorun değil.
Ekonomik olur diye mi?

Malum kriz var.
" 1 50 kızlarda kampanya mı var " dedirtendir.
1 60lık alabilirim.
sadece 7 santim uzunum ama.
şimdiden söyleyeyim.

prc misin diye sormayın.
evirip cevirmesi kullanisi kolay olur katiliyorum.
yatakta yerden yere vurması kolay oluyor.
Hocam paçalar dar mı olsun ispanyol mu.
Boyu değil huyu onemli.
Sadece yatak odasında kullanmak için verilen bir tavsiye olarak bakılırsa herkezin fantezisi kendine. "alacaksanız" derken evlilik kast edilmişse marifeti sadece ebatlarda arayan ucube beyanı.
Herelde arkadaşın karyola 1.50 üstünü alamıcak kadar kısa.
alacaksanız nedir pazardan domates mi alıyorsun yahu... hem o kız 1.50 boyunda 100 kilo olsa aynı şeyleri söyleyebilecek miydin bakiyim sen.