1. 1.
  Trabzonlu ülkücü mafya şefi Çakıcı, ilk olarak 17 yaşındayken bir iETT görevlisini yaralama olayına karıştı. Çakıcı, daha sonra ismini istanbul'daki yasadışı faaliyetleriyle duyurdu.

  1980'li yılların sonunda yeraltı dünyasının Ankara ayağında da adı duyulan Çakıcı, bir süre sonra istanbul'a geçerek, buradaki gruplar içinde kendisine yer edindi.

  Türkiye çapında faaliyet gösteren ve "ülkücü baba" olarak tanımlanan Çakıcı, istanbul'a geçtikten sonra yine ünlü babalardan Dündar Kılıç'ın kızı Uğur Kılıç'la evlendi.

  Olaylı sona eren bu evliliği ve istanbul'da karıştığı silahlı saldırılar sonrasında polis kayıtlarında önemli yer tutmaya başlayan Çakıcı, sürekli Karadenizli olmasıyla övündü. *
  13 ... palta
 2. 2.
  Kurtlar vadisinin çakır'ı
  11 -1 ... gencturk34
 3. 3.
  Nam-ı değer süleyman çakır. kurtlar vadisindeki meral ise uğur kılıçtır. tıpkı alaattin çakıcı'da dündar kılıç'tan uğur kılıcı öldürmek için emir almıştır. sebebi ise uğur kılıç'ın gece hayatının tadını kaçırması ve hergün başka biriyle görülmesidir.
  5 -2 ... maksat muhabbet
 4. 4.
  son duruşmasında "ipimi çekerlerse konuşurum." diyen baba.*
  http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=183973
  2 -4 ... fewzi1907
 5. 5.
  trabzon ilinin arsin ilçesinde doğan zamanında devlet için çalıştığı söylenen fakat yetki sınırını aşarak devletle ters düşen, hakkında karısını öldürmek de dahil bir çok sayıda dosyası bulunan karanlık kişi..
  ... regnum
 6. 6.
  Kendisi istanbul gültepede yetişmiştir.
  5 ... fatal
 7. 7.
  eski eşi Uğur Çakıcı cinayeti davasından 19 yıl 2 ay hapse mahkum olan baba'dır.

  http://www.nethaber.com/NewsDetails.aspx?id=4918
  -1 ... palta
 8. 8.
  malesef bazı insanların örnek aldığı şahsiyettir.küçük polatçıklarda denilebilir. (bkz: eğitim şart)
  15 -1 ... kurbaa kermitin parmaklari
 9. 9.
  (bkz: the godfather)
  -3 ... ireland
 10. 10.
  (bkz: ali cakıcı)
  ... orloff