1. 1.
    6 tanesi ölümcül 18 hastalık sahibi olduğu içindir.

Rapor metnini hazırlayan 6/a sınıfından mertcan kardeşimizi tebrik ediyorum amk.

alaattin çakıcı ya süresiz sağlık raporu verilmesi
    9 ... zabaha gadar eglence go on
  2. 2.
    demokrasi gittikçe ilerliyor durduramıyoruz.
    6 ... ibni maymun
  3. 3.
    TROLL'LEME BiR YAZI OLSA GEREKTiR. YOK BÖYLE BiR RESMi YAZI ÜSLUBU.
    2 ... usualsuspects
  4. 4.
    (...)aynı zamanda helalleşme açısından(...)
    3 -1 ... golgebeyi
  5. 5.
    yasalarda olmayan bir durum. ya ben yasaları bilmiyorum ya da keyfi yasalar var. yani bir mahkuma süresiz sağlık raporu verilir ve görüş izni verilir diye bir yasa var da biz mi bilmiyoruz? ülkenin bir cezaevinde yetkili olan birisine sordum bunu dün, o da şaşırdı. böyle bir şey bilmiyorum dedi.
    2 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  6. 6.
    bu bir tek şeyi kanıtlar.
    mhpnin %3lüķ oyu onun sayesinde bir gecede %11'e çıktı.
    cehape üç maymunu oynamaya devam etsin.
    mhpye eklenen benim oyum değil nasılsa.
    3 -3 ... strawberry blonde
  7. 7.
    hastanemizde yatarak tedavi görenden sonrasını okumadım. böyle hastane raporu mu olur. bir tane bile tıp dilinde açıklama yok.
    4 ... kafam bir milyon
  8. 8.
    yazının üslubundan anladığımız kadarıyla manav şemsettin abiye "abi biz yoğunuz sen bi rapor yazsana" demişler ve şemsettin abi de kırmamış yazmış.
    3 -2 ... forza antalyaspor
  9. 9.
    ya bu rapor feyktir yada bu uzman doktorlar muz cumhuriyeti yarram üniversitesinden mezundur. böyle rapor olmaz amq. neyse sinirlenmeyeyim raporda da dediği gibi en iyisini allah bilir(!?)
    1 ... ben deli deilim
  10. 10.
    haber doğruymuş mk, postaya filan çıkmış. malesef rapora mühür basan 7-8 adet lisans üstü seviyede tıp ihtisası görmüş doktorlarımız mevcut imiş. buyrun link:

http://www.haber7.com/gun...iya-sinirsiz-ziyaret-izni
    2 ... ben deli deilim