1. 169.
    doğma büyüme bir izmirli olarak gereksiz bir izmir beldesi diyebiliriz. trafik dert mekanlar saçma sapan pahalı sokaklar plajlar aşırı kalabalık. onun yerine foça,özdere,seferihisar,mordoğan gibi daha sakin ve kafa dinlenecek yerler tercih edilebilir.
    ... emperyalizme kafa tutan adam
  2. 168.
    şişirilmiş balon olan bir yerdir.

her sene giden ve önümüzdeki günlerde de yaklaşık 1 hafta boyunca orada bulunup gündüzleri para kazanıp akşamları para ezecek birisi olarak alaçatı'ya tercih edeceğim en az 20 tane yer sayarım.

sosyal medyaları yasakla bu ülkede, hani yurdum kızları orada gidip story atamasın, fotoğraf yükleyemesin, gelen sayısı da fiyatları da 3-4 katı rahat düşer.

deniz desen denizi güzel değil, iki çıkayım yürüyeyim desem adım atacak yer yok. bana göre dünyanın en güzel yerlerinden biri olan kaş için de bu tehlike oluşmaya başladı. senelerdir gittiğimiz yerlere instagram sayesinde gidilmez oldu, hep bu sosyal medya aşkı yüzünden...
    4 ... confi
  3. 167.
    birisi hemen orda resim çeken kızların toplu halde ahlakını ahlak matik olarak ölçmüş anladık birader paran yok gidemiyorsun...
    1 ... simgesimge2019
  4. 166.
    insanı acayip yoluyorlar orada. Otopark vs. Çok pahalı eskiden kabinler duşlar falan da o otopark sahiplerinin himayesindeydi ve çok kirliydi neyse ki şimdi belediyenin yaptığı kabinler duşlar ve wc ler var. Yemek fiyatları falan da yüksek. Neyse ki Çarşısının girişinde bim var oradan ıvır zıvıra fazla para vermeden ihtiyaç karşılayabiliyoruz. Ama herşeye rağmen güzeldir.
    ... wizzy
  5. 165.
    Otopark ücretinin 30 lira olduğu şirin belde. Hahahasiktir böyle şirin belde mi olur lan? Üstelik saatlik ücret yok diye yazmışlar, pazarlık edilmesin diye.

En hanzosu bile zengin olmuş bir garip esnaf. Duvarlarda, mekanlarda helenistik motifler ve süslemeler. Sanırsın atina'nın bağrından kopmuş. izlenimime göre zengin züppelerinin para ezmek için düzenli olarak iştirak ettikleri enayi avlama yeri. Yer mi lan anadolu çocuğu?
    3 -1 ... king eomer
  6. 164.
    Yarın gitmeyi düşündüğümüz yer, günü birlik bir organizasyon olabilir.
    Oley
    ... sozleriyle alkis alan yazar
  7. 163.
    Memleketimin şirin beldesi
    Ancak kalabalık sevmeyenler eylülden sonra giderse iyi olur.
    ... minotavros
  8. 162.
    buradaki tatillerimden sonra bana her yer 3 ay süreyle çok ucuz geliyor. sonra normale dönüyorum.
    1 -1 ... anto
  9. 161.
    Izmir çeşme'deki bir mahallenin ismidir. rüZgar alımı nedeniyle rüzgar sörfü icra etmek isteyenlerin uğrak yeridir.
    2 ... ups boobss
  10. 160.
    sanırsam yorumlara ve gittiği bir arkadaşımdan anlattığına göre sırf hava atmak adına, neredeyse buraya adım attığınız için nefes alma parası alacakları tatil bölgesi yeri. elbette zenginlere hitap ediyordur. ama genel olarak şöyle bir şey var sanki. insanlar tatil yaparken yoruluyor artık. bura için değil genel olarak öyle yani. herkes dinlenme peşinde değil de, story atma yarışında sanki. neyse hayırlısı. herkes kendi bilir yine de.
    5 ... en asaletli duygularin adami