1. 1.
  şapka takmadan gezmeyen, ev arkadaşım hafif obsesif yazardır.

  edit:ne sikime eksiliyosunuz anlamadım
  11 -18 ... thisiszlatan
 2. 2.
  yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
  2 -3 ... peynirciks
 3. 3.
  bursa halı sahalar bize dar zirvesinin wakabayashi genzosu olmaya aday.
  4 ... trinfr
 4. 4.
  bursa halı sahalar bize dar zirvesi'nde kalesinde devleşmiş fakat farka engel olamamış yazar. 5:35'e kadar yerleşimde real madrid şapkalı birisi aradı gözlerim, hatta bu adam gelmezse ben de çıkmıyorum dedim maça. o değil de bahis konusunda fikirlerini almak istediğim yazar ayrıca.
  2 ... tool
 5. 5.
  potansiyel olduğu kesin. son 20 dakika bizim oyun disiplininden koptuğumuzu hissedince o da geyiğe vurdu diyeceğim; onu da yapmadı! böyle giderse 3. maç kesin bizim. *

  [edit] sözlük konusundaki düşünceleriyle eski günlerimi hatırladım. app. *
  2 ... trinfr
 6. 6.
  muhabbeti güzel. yerleşimde real formalı birini beklediğimiz insan. raul formasıyla bi insan bu kadar iyi kalecilik yapabilir zaten.
  4 ... diebenkorn
 7. 7.
  bursa halı sahalar bize dar zirvesinde tanıştığım aynı takımda olduğum ve casillas görüntüsü sergileyen yazar o olmasa belkide fark daha da açılacaktı maçın sonlarına doğru sinirlenip gol atan oyunculara al o zaman yoğurdumu da at* diyen ve muhabbeti hoş olan yazardır, ben hangi takımda olursam kalecimiz de sen ol yazarı
  4 ... memcos
 8. 8.
  kalesinde devleşen çok canayakın yazar.
  2 ... salim ile mikael akerfeldt
 9. 9.
  zirvede raul görünümlü casillas performansı sergilemiştir.muhabbetçi bir insandır.ev arkadaşıyla beraber çok sevmişimdir kendilerini.ayrıca cm01-02 yi hala oynayan gerçek managercilerdendir.
  ... brghtsde
 10. 10.
  tenis aşığı, istanbul burjuvası, ayrıca sözlüğe emeği çok geçer, tam bir sözlük aşığı olan yazardır efendim. şapkayı pantolondan daha fazla kullanır.
  1 ... iced earth