bugün

an itibari ile kafaların güzelleştiği, one night standlerin odalarda gerçekleştiği, uyeolmadanlinkigoremeyenadam'ın neler kaçırdığından haberi olmadığı, ziggy marley'in dersaneyi arayıp gelemeyeceğini bildirdiği, dobrowski'nin anılarıyla ortama neşe kattığı, tool'un şarkılarıyla coştuğumuz, the cemillionare'in ne olduğunu çözemediğimiz, cokacayipsey'in gençlere örnek olduğu zirvedir.
16 kişinin görükle'de adı geçen yazarın evinde buluşup muhabbetin dibine vurduğu, dar alanda güzel sohbetlerin geçtiği, bana üniversite ortamını gösteren zirvedir.
ev sahibi olarak stewie ve birader sen kamil misin'e kırıldığımı söylemeden geçemeyeceğim. sabah 5'te işe gidecek olan thug life nigga bile 2ye kadar kaldı ama onlar erkenden kaçtılar. neyse; içtik, eğlendik ve muhabbetin dibine vurduk. şaka maka can'ın kafa bayağı güzel oldu. cokacayipsey'in arabasına kusmasa bari...
aniden kararlaştırılmış zirvedir. maçın kritiği yapılıp muhabbetin dibine vurulmuştur. sanat içerikli konuşulmuştur. kimsenin düşündüğü gibi erkek muhabbeti olmamıştır. (bkz: yersen)
bursa halı sahalar bize dar part 9 zirvesi' nin devamı niteliğini taşıyan zirve. halısahada top koşturan yorgun bünyeler maç kritiği yaparken bir yandan da biralarını yudumlamışlardır. üst üste yakılan sigaralar biz sigara içmeyen bünyeleri " abarmış pasif içici " yapsa da, o harika muhabbetten ayrı kalmamak için buna katlanılmıştır. tekrarlanması dileğiyle derdim ama biliyorum ki bu zirveler hep tekrarlanacaktır.
başlığını görüpte tekrar kahrolduğum zirvedir bursama dönmek isteriyorumdur.
biz kazanan takım oyuncuları için derbide alınan güzel bir galibiyetin ardından gece kulubünde yapılmış kutlama havasında olmustur. sigara içen bir bünye olarak ortamda fark etmemiştim ama eve gelip duşa girdiğimde üzerimden gelen sigara kokusundan anladım ki fazlasıyla sigara tüketilmiş bi ara acaba biri üstümde sigara mı söndürdü diye düşünmedim değil. ama her şeye rağmen yine çok güzel muhabbetlerin dibine vurulmuş kahkalardan karın ağrıları yaşanmış bir zirvecan olmuştur. herkese ve ev sahibine özellikle teşekkür etmekteyimdir.
cokacayipsey' in, acaba zirvenin yapıldıgı evde uyuyup , tozluklarını koymamış oldugumu unutturmasını temenni ettiğim zirvedir.
bursa halı sahalar bize dar part 9 zirvesi'nin devamında rasgele bir fikirle peyda olmuş, format açısından değiştirilmiş zirvedir. halı saha falan tamam iyi, hoş yendik ama, içiyoruz zirvesindeki muhabbet eşşizdi. sanat dallarının her türlüsü konuşulmuş, merak edilen bütün konular uzmanlar tarafından giderilmiştir. ayrıca her bir boktan anlayan yazarların bir araya geldiği ve daha ilginci bir tane fenerli yazarın olmadığı ortam olmuştur.