1. 1.
  Dünyanın en iyi latin jazz calan gitaristi. Yaşayan efsane. Ayrıca Olağanüstü istanbul adında bir eseri de vardır.
  7 ... hendrix
 2. 2.
  sahsen her ne kadar marcus miller'ı tek gecsem de, üstadımızın sevenlerinin yeni jenerasyona gitaristliğin sadece santana ve armik gibi yıllarca kendini tekrar etmiş, kendine bahşedilen dehayı bi türlü geliştirmeyi aklına getirememiş gitarcılardan ibaret olmadıgını anlatmalarını muzik kültürü acısından pek bi ehemmiyetli buldugum, john coltrane'e ithaf ettiği 'song to john' uyla sempatimi kazanmıs olan caz gitaristi.
  2 ... frijit jones
 3. 3.
  (bkz: azzura)
  4 ... hendrix
 4. 4.
  Bir insan bu kadar mı temiz çalar. alışageldik gamlar da çalmıyor bu insan. Azzura'yı dinlerseniz eğer notaların nasılda birer birer geldiğini duyabilirsiniz.
  4 ... hendrix
 5. 5.
  "Mediterranean sundance" şarksını yazmış aşmış insan.
  2 ... blasphemy
 6. 6.
  mayıs ayı sonunda ankara'da konser vereceği duyumu alınmıştır. biletix veya dost'a danışılmalıdır.
  1 ... peride3
 7. 7.
  20 mayıs'taki konserine benimle gelecek kişi bulamadığım, kimsenin tanımıyor olduğuna şaşırdığım ve çok üzüldüğüm kişidir.
  1 ... peride3
 8. 8.
  (bkz: #1683323) istanbul'da 29 haziran 2007'de bir konser daha verecektir.
  1 ... peride3
 9. 9.
  alternate picking'de çok iyi olan, lakin sweep, legato pek kullanmayan zat. guitar trio'da (McLaughlin dahil) beni en çok etkileyen soloları atan isimdir.
  bu arada dikkat ettim de; konserlerde emprovizasyon yaparken üstad sık sık kendini kaybedip saniyede 180 nota basıyor. bazı lick'leri altıncı telde bitiyor ve o son notayı sert bir şekilde vuruyor. (meditereanen sundance: friday night in san fransisco) o son vurduğu sert notanın ardından mutlaka seyirciler arasından bir elema "auğh" diye bir nara atıyor.
  belki de lüzumsuz bir ayrıntı bu..
  2 ... kakabanga
 10. 10.
  son derece kaliteli bir yorumcudur.
  (bkz: milonga del angel)
  1 ... kristin